Rockers (1978)

Superpero to proste vystihl, po tomhle komentáři nemám už snad ani co dodat jen : Rastafarai!! Pro posluchače reggae prostě povinnost.

Ultraviolet (2006) odpad!

Nechápu co má tahle "věc" vůbec znamenat, šíleně splácaný či spíše přeplácaná šílenost, absolutně vymazávající lidem mozky. Nepochopím,že se Milla k něčemu takovýmu vůbec podepsala, ale každej se nejspíš jednou v životě splete.

Gauneři (1992)

Další Tarantinovo dílko který mě prostě nadchlo. Hvězdný obsazení,parádní scénář překypující hláškama, skvělá hudba, psychicky narušený Pan Blonďatý a opět skvělý příběh.

Česká RAPublika (2008)

Na repu si vážně neulítávám, ale jako dokument to na mě celkem zapůsobilo, pořád sou to pro mě sice debílci ale aspoň trocha srandy se tam ukázala, především pasáže kde si cikáni hrajou na gangstry, k popukání a závěřečná songa s hankou hegerovou je fakt úlet.

Klub sráčů (2000)

Prostě úchylnost:) nemám co bych dodal.

Big Hit (1998)

Film v neuvěřitelně svižným tempu. Marku smekám, film jsem oběvil až dnes(nechápu že mi takovejhle úlet vůbec mohl uniknout) a musím usnat : " Marku smekám, seš fakt frajerskej hrdina, ale s těma štětkama by sis to měl srovnat, nechat se takhle tahat za fusekly."

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Oproti jedničce, mnohem, mnohem nařáchlejší co swe týče akce. Příběh nebyl o nic horší. Kupodivu i nový Autoboti přinesli i decentní humorné scénky, za což chválím. Jen škoda záporáka, čekal sem že bude trochu nabušenější závěrečná bitva dvou gigantů. A co se týče chyb, vytýkám toho černýho burana ten mě v tom filmu nehorázně vytáčel. On a ty jeho stupidní hlášky!!

Fanoušci (2009)

Fanouškem Star Wars zrovna nejsem, ale fanouškem Fanoušků se každopádně stávám. Výborná psina a navíc ten frajer je neuvěřitelně podobnej Jacku Blackovi:) Což je můj oblíbenec.

Vzhůru do oblak (2009)

Panebože, co s tim hodnocením všichni máte? Dyť to je obyčejný, ničim nezajímavej animák, na úrovni loveký sezony.

Agenti nula nula (2004) odpad!

Bože a ještě dokážou zprznit Jamajku. Fuj styďte se!!!