Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Po nevydařeném druhém kusu přicházíme s novou záležitostí. Dinosauří téma se vyplatilo. Vracíme se do starých kolejí.

Bruno (2009)

No kažodpádně je tenhle člověk neuvěřilnej exot a dobytek v jednom. Myslim, že pokud se pokusí tenhle člověk natočit nějakej další film, v sousedních zemích ho nejspíš oddělaj:-D

G. I. Joe (2009)

Absolutně sem nepochopil záměr pana Sommerse, místo toho aby probudil hračky k životu , po tomhle si je snad ani nikdo nemůže chtít koupit. Film kterej je stavěnej jednom na efektech , efektivní není ani trochu. Ke scénáři se snad ani vyadřovat nemusí, obyčejný stupidná slintání + připočtěme k tomu dva kluky co si hrajou na samuraje + banda netvorů ( ty nejsmějí chybět v žádný pořádný sračce) + podvodní bitva která podle mě nemá s vodou snad ani nic spojitýho páč bych řekl že to spíš je jak ve vesmíru, ale což +super nano technoligie v podobě Super mega Joe týmu a týmu MARS a v závěru nám z toho vychází nehorazně přeplácáný, stupidní ( ne- li až debilní ) příběh o nesmyslném boji o nanorakety. * hvězdou cenním jedinou akční dcénu a to honičku po paříži, zbytek je ODPAD!!! BTW: doufám že tenhle otevřenej konec zůstane otevřenej navždy a Sommers nebo někdo jinej nepokusí o pokračování!!!

Dinosaurové (1991) (seriál)

Naprosto epesní věc tohle, neuvěřitelně praštěnej seriál.

Eurotrip (2004)

Prostě typ těhle filmů je dycky zaručená prdel.

Pivní bratři (1998)

Fakt zvláštní sport, jenže co jinýho by mohli tvůrci southparku vymyslet že? Každopádně Matt Stone je tady hodně hustej.

Hvězdná pěchota (1997)

Bezkonkurenčně geniálně natočenej film. Grafika úžasná, brouci geniální, herci parádní. Brutalita některých scén je prostě fascinující. Na tenhle film se dá koukat i několik desítek krát. Paule, smekám před tebou klobouk, tohle se ti vážně povedlo.