Wolverine a X-meni (2008) (seriál)

Jako zarytý fanoušek MARVELU a snad všech jeho postav mi tenhle seriál udělal obrovsou radost. Absolutní bomba, spousta známých hrdinů a ještě více takových, kteří nejsou tak populární a o to víc si zaslouží být viděni. Zpracování je giální, jen škoda spousty wolverina:)

Kat: Válečná zóna (2008)

Musím konstatovat že narozdíl od dílu prvního je tu celkověvětší podobnost komixu, bydliště kdesi v podzemí a řízný styl pana kata, ovšem na druhou stranu jsem opravdu nečekal že to bude až taková dobytčina. Na můj vkus přehnaně brutální, zbytečně protahující, stupidní policie. Jako plus beru hlavního záporáka a jeho podivýnskýho brášku. Bohužel protikladů je přehršel a navíc noé obsazení Punishera se mi moc nezamlouvá

Hulk Vs. (2009)

Naprosto geniální animák, nic jiného jsem ani nečekal, škoda jen toho nedotažení ohledně Filmu s Thorem.

Takoví normální zabijáci (1994)

Z tohohle filmu jsem byl poněkud v rozpacíxh,nicméně maličko hardcore začátek a seznámení Mickeyho a Mallory je fakt nářez,potom už začíná film ubýhat ke stereotypu,až po nakládačku ve vězení. Poměrně slušný, bohužel se dostavilo decentní zklamání.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Já si prostě nemůžu pomoct, ale tahle šílená feťácká road je prostě Bomba. Hodně ulítlí a možná proto dost zábavný.

Bratrstvo černé pracky (2002)

Černý agent a pan Pírko? WTF? No ale alespoň muzika je parádní, Funky je prostě cool a zavěrečný souboj je celkem sranda. Rasta převlek je fakt totálně nenápadný krytí mezi kravaťákama:-D

Škola rocku (2003)

Neuvěřitlený života rockera jest, poslouchat rock je jedna věc, ale vyučovat ho a ještě k tomu malé děti už není uplně normální. Jenže Jackovi se tohle prostě opět povedlo a ukázal že to není jen Pan Herec Komik ale že umí i spívat, jenže tomu není divu když hraje v kapele Tenacious D :)

Ledově ostří (2007)

Popravdě po shlédnutí traileru sem přemýšlel zda má cenu si tenhle film vůbec pustit, poté jsem měl tu možnost a možná to bylo spíše tím že nebylo co dělat a žádná filmová pecka po ruce nebly, tak jsem se odvážil a kupodivu jsem i celkem pobavil, Ferrell byl vazne famozni,bohužel od Hedera jsem cekal mnohem lepší roli, bohužel se tak nestalom, ale i přez nedopstatky to bylo celkem zajímavý, poprvé co mě "krasobruslení" pobavilo.