Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Od tohohle filmu sem čekal dost , bohužel se dostavilo jen sklamání. Skoro žádná akce, místo toho žvatlaní a žvatlaní. Nechápu co na tom je k vidění, ale ne každého to zaujme že? Pro mě nuda....

Smrt přichází v bílém (2003)

Tak takhle hustou a napjatou atmosféru jsem dlouho v hororu nezažil. Vynikající děj a geniální postavy tomu je přidávají na dokonalosti. Vynikající je psychologie postav konečně něco dost reálného. Děj je poněkud jednoduchý nicméně spracování výtečné. Ty občasné gagy mladíka jsou fajn spestření. Koukali jsme na to s kámošeem večer a když sem měl jít domů, rozmyslel sem si to a nechal sem se dobrovolně odvést. Z černých aut mám ted docela špatnej pocit:D

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)

Pro fanoušky hororů naprostá genialita.První polovina při přišla vskutku komická , vrah celkem baví své okolí vysvětllije,připravuje a druhá polovina už je naprosto jasná. Nechápu že pointa mi došla až "tak" dlouho, ale stálo to za to. Scény nejsou až tak vypjaté ale pointa filmu je vskutku povedená.

Interstate 60 (2002)

Vynikající věc toto. Geniální příběh a neotřelá dálnice s kupou zvláštních míst a lidí.

Sirotčinec (2007)

V skutku zajímavě pojatý horor bez nějakého násilí až do konce velice zajímavé poodhalování příběhy jen ten závěr mi zkazil dojem z celého filmu. Ukončil bych to už při nalezení syna ve sklepení.

Torque: Ohnivá kola (2004)

No tohle když sem vyděl mě až vyděsilo. Je to něco nepopsatelnýho takovou zhovadělost a * jen za těch pár "komediálních" scén kde si to valej s nitrem nehoráznou rychlostí po městě a střílej po sobě nebo i az souboj motorkama:D:D

Nepřemožitelné zlo (2005)

V první chvíli mi přišla nemocnice posedlá temnotou zajímavá, postupem času jsem pochopil i zbytek, pointa tomuhle filmu nechybí v nejmenším ale chybí víc se atmosférou nasáklých scén a poupravit závěr , ten happiend mi přišel zbytečnej:( bohužel

Ruka zabiják (1999)

Parádní komedie kde si zazářil rešisér Robot chicken Seth. Hlavní hrdina je takovej povl a k pohybu ho nutí jen démonem posedlá ruka co vraždí na potkání:D a zombie na helloween party:D

V temnotě (2008)

Hutná atmosféra lesa je fakt děsivá a navíc pokud tam něco fakt rychlího a vražednýho lítá sem a tam. Nejlepší jsou scénou s noční kamerou to je nářez, jen snad jediná škoda je ten závěr dost rychle jsem ho odhadnu. Jinak paráda. Španělé se do toho uměj obout a nahnad lidem hrůzu.