Drž hubu! (2003)

Kluci se hledali, až se našli. Tyhle role jim padly jako ulitý. A nežer tu marmeládu,nebo se z toho posereš!

Rychlý Stripes (2005)

Hvězdičku za dabing Suchánka a Genzera:)

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Celkem ucházející projekt, bohužel většina hororů mě bohužel nijak neoslovila, nebylo tam podle mě nic moc oslňujícího ani originální. Bohužel jsem očekávál nejspíš moc a nijak se mi to nevyplnilo.

Gremlini (1984)

Zkrátka moje srdcovka už od mala. Takové krásné vánoční story-

Smrti napospas (2006)

Vynikající film. Odporný děsivý dům, výborný děj a geniální rozuzlení. Navíc Karla Rodena jsem fakt nečekal a opět si zahrál cizince. Nic moc sem nečekal a parádně sem se bavil, díky dusivé atmosféře sem dokonce i vylekal kámošku.

Clerks (2000) (seriál)

No když sem viděl film a pak tenhle seriál hned sem si udělal v hlavě jasno! Seriál je mnohem lepší, sice se liší v pár věcech, nicméně mi to příjde mnohem víc humorný a kreslená grafika je parádní a hlavně Jay s Bobem sou zde více vidět:)

Rozjeď to! (2002)

Snad pomalu jedinej hudební film co se mi líbí

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Celkem sranda jak se od south parku očekává, nicméně humoru laksně ubylo, nicméně lízání Cartmanových koulí je fakt nářez a těch postav v imaginationlandu jsem si vskutku užil. Awesom

Vražedná terapie (2001)

Vskutku zajímavý počit , atmosféra je celkem dusná a to nejspíš díky fakt děsivým blázincem. Naprosto geniální dům strachu. Herecké obsazená je v pohodě a psychologie postav zajímavá, hlavně jejich chování ovlivněné touto prací. Jen jsem to na poprvé nějak nepochopil.