Animatrix: Poslední let Osirise (2003)

Podle mě nejspíš nejvydařenější příběh Animatrixu, počáteční bitva je úžasná. Prostě je se na co dívat.

Animatrix (2003)

Výborná věc tohleto, k pochopení Matrixu to sice důležité není ale zpracování a doplnění je užasný. Každý fanda Matrix to vidět musí.

Ztraceni (2004) (seriál)

Tohle šlo skoro uplně celý mimo mě.

Napoleon Dynamit (2004)

Bože takovej trotl se jen tak nevidí. Jemu i všem co s ním souvisí se musí smát každej.

Velcí bratři (2008)

Povedlo se! "stifler" prostě ví jak člověka pobavit. Neuvěřitelný haranti, takový mít doma bych se asi zbláznil. Takovej hlášek co ve filmu padlo sem dlouho nezažil a zajímalo by mě jak by dopadlo malej černoch v pubertě.

Zombieland (2009)

Musím uznat že v kině sme se od začátku do konce smály, pravda je že občas režisér malinko zvolnil což je malinko škoda ale tohle je pořádná zombie prdel. Gagy sou trefný a kolikrát až neuvěřitelný, netušil sem že zombie můžou bejt někdý vtipný. Nakonec sem pochopil že kdo umí točit, ten umí.

Antikrist (2009)

Tak bohužel se nějakým způsobem nedokážu stotožnit s většinou zde napsaných komentáře, bohužel atmosféra mě poněkud minula a děj příběhu vůbec nezaujal. Zajímalo mě jak někoho může napadnout takhle nechutnej film? Sama sebe požírající liška? nesmrtelná vrána? a srnka s mrtvolou u prdele? No co tohle má znamenat? A poněkud nechutný sebepoškozování paní šarloty a ubližování svýmu manželovi, to je už je podle mě fakt silný kafe.Podle mě dost nevkusný porno a ještě k tomu nechutný!!! snad pár záběrů stálo za zmínku, nicméně to je asi tak všechno. Fuj fuj a ještě jednou fuj.