Číslo 9 (2009)

Počínaje ubohým scénářem,konče ještě víc ubohým příběhem. Z tohohle animáku nevzešlo prakticky nic zajímavého, bohužel ani boj robotů proti lidem tomuhle už nepomůže.

Znamení ve zdi (2002)

Fakt zvláštní úlet. Počínaje lidma kteří obývají zdi cely, konče harcore knížkou. Bohužel filmů k dokonalosti chybí poněkud hodně. Atmosféra v několika scénách je naprosto dokonalá, ale objevují se tu i hluchá místa. Herecký výkon pana transexuála je poněkud zvláštní, nevím doteď co si o něm myslet. Každopádně závěr je výbornej. Průměrně zpracovaný film, ale myslím že pod jinou režií by se z tohohle námětu dalo vycucat mnohem víc.

Den šelmy (1995)

Výborná věcička, čekal jsem průměrnou a směšnou komedie,nicméně tolik humoru tak zase nebylo a byl spíše černý, ovšem takhle pojatou honbu za satanem jsem ještě neviděl, od filmu jsem odcházel se srdcem plným dojetí.

Nabít a zabít (2006)

Do konce filmu sem fakt netušil jak to dopadne. Rozuzlení teda fakt stojí za to. A Josh je perfektní,dokonce je i poměrně vtipnej, musim uznat že tenhle fílmek mě dost překvapil,díky bohu však kladně.

Zkratka ke smrti (2009)

* za pěknou blondýnku a * za vypsychlí děduly,jinak uplně o ničem

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Tomuhle dílu prostě něco pořád chybí, nevím jestli mi to zdá ale prostě se v tom tlachá a neděje se prakticky nic. Místo nějaký totální destrukce světa, je tu jeden povedenej ufoun, spousta nesmyslně se chovajíích amíku a armáda, no řekněme slušně totálně neschopná. Možná kdyby se trošku přotvrdilo, stálo by to za víc než *** hvězdy.

Kancelářská krysa (1995) (seriál)

Nechápu proč, ale trhlá parta (doslova řekl bych blbů) lidí je fakt supr, sou občas tak stupidní, že se tomu čloověk prostě musí smát, ne popravdě je to geniální.

Ils (2006)

Bohužel mi nějak uniklo cokoliv hororového natož mysteriózníhov tomhle filmu. snad až na konečné rozuzlení celkem nuda.

Poslední dům nalevo (2009)

Nepochobil sem záměr rešiséra: Kdo si by se asi chtěl kurva dívat na 20 ti minutový znásilňování v lese? Ty úchyle!!

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Výborná kamera,dynamika, Jason a tohle je tak vše. Opět adrenalinová jízda ale proč takhle přehánět? Amy co hází s týpkem po autech? Vysoký napětí? tohle už je fakt ujetý a ten konec?:-D to sem se fakt pousmál