Oko (2008)

Vzhledem k tomu že ani od japonského originálu jsem nic nečekal a byl jsem zklamán, tak co jiného lze očekávatt od remaeku? absolutně nic, a tak to i dopadlo, bez špetky inovace a ještě mnohem a mnohem horší slátanina.

Oko (2002)

Sleduji a koukám a nenacházím nic než jen bezduše natočený horor se spoustou rejžožroutů a naprosto nevyužitého potenciálu.

Kick-Ass (2010)

Přemýšlím co ke tomuhle filmu dodat a napadá mě snad jediná věc a to, že doufám že se dvojka ponese ve stejném tempu a brutalitě. Nádhera nezbývá mi než jen tleskat

Pravá blondýnka 2 (2003) odpad!

Mrdoklek a navíc z právníků a nejen z nich ale i z každýho kdo tam hraje a podivá se na to udělali idioty!!!!

Fakulta (1998)

Vzpomínám když jsem to poprvé viděl, to jsem ještě nevěděl kdo je Rodriguez a ani Hartnett ani Wood, ale už tak sem si tenhle horůrek zamiloval, potom co jsem so shlédl po pár letech se mi zamilovanost opět vrátila a utvrdila mi tím, že tohle je prostě to co mám tak rád.

Stáhni mě do pekla (2009)

Spíše než video tak audio zážitek, doma sem si zvuky seřídil dle svého a tím to bylo lepší než v kině,nicméně z toho mám fakt pěknej zážitek a 1 příjemně ztrávený večer.

Cestující (2006)

Geniální,brilatní,nemám co dodat:-)