Třinácté patro (1999)

Docela milé překvapení - neočekávala jsem nic a nedostala jsem zrovna málo. Velmi dobrý příběh, kterému neubírá ani evidentně nízký rozpočet a tím omezené triky.

Smrtonosná past (1988)

Akční snímek s klasicky hlášky cedícím Brucem Willisem, nic příliš pozoruhodného, ovšem tady jdou body nahoru za záporáky - Alan Rickman je neodolatelný jako vždy a jeho banda germánských zabijáků má taky něco do sebe.

Hercules v podsvětí (1994) (TV film)

Nebýt té strašlivé tlamy Sorba, tak je to za víc * - tenhle film se mi jako jediný z celé série opravdu líbil.

Xena (1995) (seriál)

Tak blbé, až to bylo krásné. Příběhy odvážné princezny bojovnice, zaobalené do hávu milimetrových střepů mythologií nejrůznějších národů a vpravdě pošahané fantasie pánů scénáristů, bývaly milou podvečerní zábavou ke svačině. A statečným hlavním hrdinkám ty souboje navíc docela (doslova:)) sekly.

Kull dobyvatel (1997)

Bylo to velmi, velmi hloupé a místy právě díky tomu velmi veselé. Bohužel ostatek filmu nestál ani za ten úsměv a příšerná rocková hudba tomu taky moc nedodala. Špatně vykradený Barbar Conan.

Dalkomhan insaeng (2005)

Roztomilý příběh o pomstě. A hádanka závěrem: Kolik krve vyteče z korejského mafiána, než definitivně umře? - Asi tak dvacet litrů.. :-)

Mahárádžova dcera (1994) (seriál) odpad!

Velmi pitomá až sedativní limonáda. I když jsem to sledovala v situaci s mrtvým počítačem, zvýšenou teplotou a bolavým krkem, tak jsem se u toho nepředstavitelně nudila. A moc by mě zajímalo, proč se snad všechny Indky v béčkových filmech jmenují Mesúa. To autoři jiná jména neznají, či co?

Černý korzár (1976)

O třídu výš než populárnější Sandokan, ač se stejnou režií i herci. Solidní dobrodružná podívaná ozdobená špetkou nadpřirozena. A když je Kabir Bedi umyt, slušně oděn a učesán, dokonce se na něj dá i koukat bez soustavných záchvatů smíchu.

Sandokan (1976) (seriál)

Dost pitomý a kýčovitý seriál..občas zábavné, ale většinou spíš uspávací. Jelikož jsem v době jeho uvádění v socialistické TV jaksi ještě nebyla na světě, moc nyní nechápu, jak se z toho mohl stát takový kult. Obzlášť díl, kde nepadne téměř ani slovo a jen se předvádí domorodci a jejich zvyky, byl opravdu luxusní, kam se hrabe Hypnogen.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Příliš často se zde opakují zápletky, které jsme dávno viděli, ještě častěji se používá simulační holopaluba, ovšem jsou tu více k vidění Borgové + několik dalších vymazlených emzáckých ras. A zakázala bych dětem hraní v seriálech - alespoň dětem, které se vyskytují v ST. Díly s tou malou holkou jsou k nepřežití.