Jack Holborn (1981) (seriál)

Ani po těch letech neztratil seriál nic na kouzlu. Na tu dobu výpravný seriál, díky kterému jsem si zamiloval dobrodružné filmy o pokladech, u nás vyšel v 12. dílech a ne 6. jak je zde uvedeno. Za mě 90% :)

Tchán s tchyní jsou psanci (2023)

Kdyby hlavní postavu nehrál tak nesympatický trotl, tak bych dal o hvězdu víc. Film není špatný a akční pasáže jsou fajn, jen ten slizoun v hlavní roli to festově kazí. 50% :(

Bastardi: Reparát (2023)

Nic se nemění. Komu se líbí předchozí díly, bude se líbit i tento. Komu ne, tento to nezmění. Jsem zvědavý, jestli je tento konečný. Opět 50% :)

Bloodsport: The Dark Kumite (1998)

Tohle se opravdu nepovedlo. Dokonce to nemá ani co do činění s předchozími dvěma díly. Škoda, tohle je urážka Krvavého sportu. 10 % :(

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Skvělé fantasy, které sáhlo i přes svoji velkolepost po komediální notě a je to rozhodně dobře. Film má pěkný příběh, parádní efekty a povedený výběr hlavních představitelů.. Takhle má vypadat fantasy podle slavné předlohy. Hudba mi tu hodně sedla. 100 % :)

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Skvělé zakončení největší dobrodružné ságy a jednoho z nejikoničtějších filmových hrdinů, jaké nám filmové plátno nabídlo. Stárnoucí Indi neztratil nic ze svého repertoáru. Akce je hodně, efekty jsou pěkné a hlášky také padají. Já jsem spokojený a dávám 90% :)

Transformers: Probuzení monster (2023)

Za mě furt pěkný Transformers film, který není oproti předchozím dílům tak epický a vojenský. Hlavní lidský hrdinové mi moc nesedli, ale film mi výběr nezkazil. Konec a propojení s jinou filmovou sérií byl zajímavý. Za mě 76% :)

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Opět skvělá a velkolepá podívaná, plná akce vtipných situací a hlášek. Je zde silné téma týkající týrání zvířat různými pokusy. Místy je to i dost smutné. Celkově je to pojaté jako konec jedné éry a po End game je to nejlepší MARVELák vůbec. Skvělé zakončení výborné série. ZA mě 100% :)

Slepá zuřivost (1989)

Dobrej film s pěkným příběhem a Hauerem v netradiční roli. Za mě 80% :)

Zúčtování (1993)

Povedená rubačka ze středoškolského prostředí. Blanks zde nehraje hlavní roli, ale je spíš mentor. Souboje jsou povedené a příběh bez překvapení. Za mě 80% :)