Rychle a zběsile 10 (2023)

Tak tohle mě opravdu potěšilo. Momoa to dal na jedničku, jako záporák fakt asi nejlepší. Akce opět luxusně přehnaná, jak už jsme u této série zvyklí, a je jí opravdu hodně. Proto mě to asi furt baví, na nic si to nehraje a jede si to dál parádní jízdu. Nové postavy potěšili hodně. The Rocka zastoupil chodící sekvoj, Jack Reacher a do filmu se opravdu hodil. Opět zde nejde o fyziku ani logiku. Film je velkolepý a mě bavil. Potitulkovka luxus a nemá chybu. Jen ten konec ...... to čekání na další :D Za mě 100% :)

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Tak už jednička mě přišla jako slátanina, ale dvojka to ještě vylepšila pro mě vyloženě hnusným a přeplácaným barevným stylem. Navíc mix různých grafickych stylů mi nesedl. Jediný plus je opět Gwen, jinak bych dal odpad. Příběh nic převratného. Za mě 15% :(

Otec Stu (2022)

Zajímavý film se silným tématem. Pěkně zahrané. Za mě 80 % :)

Cable Guy (1996)

Trochu jiný film, než jsem jsem čekal. Zrovna jsem měl chuť na klasickou komedii a ta se nekonala. Za mě 60% :)

Mistr (1992)

Za mě parádní kung-fu film, který je plný povedené akce a vtipných situací. 80% :)

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Ani třetí Ant není průšvih a drží se kvalitou své série. I když už mě marveláky netáhnou jako dřív, tak jsem si film užil a bavil se u něj, to se o předchozích počinech studia říct nedá. Za mě opět 80% :)

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Tak tohle je aparáda. Oprostilo se od humoru, přidalo se o hodně víc krve a atmosféra hodně poteměla. Odkazů na původní film hodně. Takhle to má být. 84% :)

Bez milosti (1995)

V dnešní době hodně úsměvné téma, ale fighty pěkné, příběh místy pomalý, finále narvané akcí. 50% :)

Magický krystal (1986)

Za mě rozhodně povedená akční podívaná ve stylu Jackieho Chana. Cynthia zde hraje vedlejší housle, ale když přijde do akce, tak to pěkně rube. Je zde i dost vtipných pasáží. Za mě 80% :)

China O'Brien 2 (1989)

O něco horší než první část, ale dá se to. Billy Blanks potěšil. Za mě 40% :)