New Police Story (2004) odpad!

Neuvěřitelně naivní, převídatelné a přitom ve všech směrech přehnané. Jedním českým slovem: blbost

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Docela cool až na strašlivě nesympatickou Emily Procter. Nejlepší z těch všech kriminálek z různých amerických měst.

Redakce (2004) (seriál) odpad!

V jedné redakci dělám, tak mohu zodpovědně říct, že tohle je totálně mimózní hovadina a naprostá ubohost

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

Kecy o tom, že je to hlavně kriminálka, dobře natočená a koukatelná, už nemůžu ani slyšet. Zkusme si představit, že by Němci natočili televizní seriál o hodných gestapáčcích, kteří jsou osobně velice poctiví a čestní, a proto musejí vést nesmiřitelný boj na život a na smrt s těma sviněma, co by chtěli svobodu a demokracii. Úchylárnu takového kalibru můžou natočit jen čeští komunisti a jen Češi tomu ještě můžou tleskat - naštěstí ne všichni, aspoň to je povzbudivé.

Stáhni mě do pekla (2009)

To je tak, když vám každej vykládá, jakej je to fakt cool superfilm. Tohle?

Oko dravce (2008)

Teroristi v Americe ovládají kdeco, od kompletní dopravní signalizace, přes elektrické rozvody a dráty, telekomunikační sítě, zaměřovací technologie, veřejný kamerový systém i dopravní pásy ultratajné továrny na ultratajnou a superničivou zbraň. Tak k čemu ještě, propána, potřebují dva neurotické zmatence Shiu a Michelle? Nedokoukáno, scénář je fakt příliš nelogický a pitomoučký. Jedna hvězda za nečekané obrovské umělé zuby Billyho Boba Thorntona, to mě děsilo víc než terorismus.

Ima, ai ni jukimasu (2004)

Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi, pro horší variantu rozhodlo, že film neměl až tak podmanivé kouzlo, jak jsem čekal

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Upřímně: čekal jsem to ještě mnohem horší; takže se přikloním k průměru. Ona celá tahle série je silně rozpačitá

Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)

Japonské animované filmy jsou na csfd až nepochopitelně oblíbené a nadhodnocované. Tak tady je konečně jeden kousek, který opravdu stojí za to. Podle mého absolutní vrchol žánru, trochu vadila jen zmatená opakující se sekvence v hackerově paláci ke konci filmu - jak říká Huckleberry Finn: "Zajímavý obsah, ale dalo dost fušku porozumět tomu". Ale nechci hledat mouchy, moc se mi to líbilo.

Napoleon Dynamit (2004)

Typ filmu, který si zamilujete, nebo ho odzíváte. Já nezívl ani jednou :o)