Babylon A.D. (2008)

Až asi na 3 dost hustý scény docela nuda. I když to Vin dost táhne, tak to prostě nestačí.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Neuvěřitelnej nářez! Přestylizovaná krvavá nabouchaná rubačka, kde nevíte kam dřív koukat. Všechno je naprosto doladěný a dokonalý. Při sledování jsem byl v extázi a na konci jsem snad i uronil slzu.

Quantum of Solace (2008)

O maličko slabší než Casino Royale, ale pořád skvělá podívaná a ubírat hodnocení ani nemusím.

Casino Royale (2006)

Daniel Craig se zhostil kultovní postavy se ctí a je to neuvěřitelnej bouchač. Film napěchovanej akcí, výbornejma hercema a skvělým příběhem. 007 jak se patří.

Gympl (2007)

Drsná a sprostá komedie o partě puberťáků, který neví co dělat a tak hulej, nadávaj a malujou po všem, na co jde vylézt. No a je to docela sranda. Sice to takhle asi těžko na nějakym gymplu chodí, ale na to sere pes. Tuhle komedii budou mít rádi předevšim mladý a nebo lidi, který chtěj prostě vypnout a smát se kravinám. Hlubší smysl od toho nečekat, i když se film chvilkama tak tváří. Některý scénky jsou fakt bomba.

Matrix (1999)

Kultovní a převratná záležitost, kde jde rozum stranou a nemá cenu nad ničím přemejšlet. Vlastně proč taky? Prostě si jen vyberte tu správnou pilulku.

Gran Torino (2008)

Něco takovýho už se dnes moc netočí. Jde totiž o film s hlubším významem, než se na první pohled může zdát. Clint Eastwood natočil fakt něco zvláštního, hezkýho, upřímnýho a smutnýho zároveň.

Noční můra v Elm Street (1984)

Svým způsobem naprosto kultovní záležitost, o tom bez pochyby. Freddy je jeden z nejhustějších hororovejch zabijáků. Ale nevím, jestli je to časem.. ale nepřijde mi to už tak strhující jako by mi to přišlo kdysi. Nebo je to možná tím, že konkurence je fakt veliká a já mam větší slabost pro Carpenterovo Halloween, na kterym jsem vyrost, kdo ví.

Ten Největší (2007)

Super komedie na vypnutí mozku, docela dost vtipnejch scének a super hlášek. Rob Schneider je fakt blázen a dokáže ze všeho udělat vtipnou podívanou. Výcvik s Davidem Carradinem byl fakt bomba a Jennifer Morrison je dobrá kost.

S ledovým klidem (2012)

Bruce se tady dlouho neohřeje, Henry je sympaťák a Sigourney hraje tu správnou drsnou mrchu. Vyjma toho, že je film drahá reklama na Audi, Nike a Colu - mě je to jedno, jen takovej postřeh - tak se jedná o celkem slušnej a svižnej thriller, kde je skvělá akce a hudba. Asi nejvíc mě zaujala honička v nablejskanejch autech po madridskejch ulicích, ze kterejch se následně stanou nepojízdný vraky, a následuje další honička.. no asi nejzajímavější akční "závodění" poslední doby. Co už ale trošku zaostává je příběh samotnej, kterej je tak jednoduchej, že jednoduší už ani bejt nemůže a na scéně se objeví i několik klišé. Šlo z toho vybouchat o trošku víc, ale nadruhou stranu ani nemůžu říct, že jde o zklamání, to rozhodně ne.