Asteroid Kassandra (2009) (TV film)

Jedna hviezdička len za pekné zábery letiacich meteoritov vesmírom. Inak jednoznačný odpad. Dialógy na úrovni školského predstavenia, efekty z 80-tych rokov a dej strašne rozťahaný a nudny. O napätí sa nedá vôbec hovoriť. Prespal som možno hodinu filmu ale ku koncu som sa zobudil a neľutoval som ... že som spal :D

Sedm životů (2008)

Dokáže človek, ktorý svojou nedbanlivosťou od základov zmenil životy nevinných ľudí, napraviť svoje chyby? Film dokazuje, že je to možné.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Z mojej strany sklamanie. Adam Sandler sa hodí do komédií a často krát sa na ňom zasmejem. Tu mi však ani jedna jeho hláška neprišla vtipná. Bolo tam naozaj dosť nezmyslov vhodných do paródie ale neboli ani zďaleka take vtipné. Aj keď mal byť koniec akokoľvek dojímavý, mne to vôbec tak neprišlo.

Nesvatbovi (2005)

Už dlho som sa tak nezasmial =D

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Nejde tu ani tak o efekty ktorých sa v neskorších sériach určite dočkáme ale o nápad. Ľudia pomocou kruhu vymysleného vyspelou mimozemskou rasou cestujú na cudzie planéty. Prečo nie?

Poslední prázdniny (2006)

Nieje to síce komédia pri ktorej sa často zasmejete ale pozerá sa na to naozaj dobre. Skvelá Queen Latifah ktorej úloha sadla. Taktiež Gérard Depardieu dodal filmu ten správny nádych. Za mňa jednoznačné hodnotenie.

Armagedon zvířecí říše (2009) (seriál)

V celku slušný dokument o tom, ako sa odvíjali dejiny pred a po dopadu obrovskeho asteroidu ktorý vyhubil dinosaurov. Neustále ša však dookola omielaju niektoré vety a zábery až to prestane byť zaujímave.