Alenka v říši divů (2010)

Po vizuálnej stránke samozrejme veľmi dobré, obsahovo však určené pre mladšie generácie, skoro až pre tých najmenších. V 3D prevedení v kine by to bol určite väčší zážitok.

12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)

Kedže som videl originál, mám možnosť porovnávať. A je škoda že film bol len bezduchou kópiou. Niektoré veci tam boli samozrejme pozmenené. Boli to však veci ktoré boli na originále zaujímavé a tie, ktoré mali alebo mohli byť pozmenené, ostali rovnaké. Myslím si že v dnešnej dobe už nie je umenie vziať predlohu a urobiť z nej upravenú kópiu. Keby neexistovala verzia z roku 1957 určite by bolo hodnotenie vyššie ale takto nemám inej voľby ako 60 %.

Prokletý klub (2009)

Futbalovo mi tá doba, v ktorej sa film odohráva, nič nehovorí. Pochmúrne prostredie Anglicka, skoro žiadne futbalové zápasy a trochu nudný dej ma donútilo znížiť hodnotenie. Celkovo ale ide o kvalitný film s veľmi dobrým hereckým výkonom Michaela Sheena. Mňa však neoslovil.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Bolo to omnoho vyspelejšie ako jednotka. Herecké výkony boli na úrovni a choreografia slušná. Pre mňa milé prekvapenie.

Čas probuzení (1990)

Tieto filmy mi vždy pripomenú, aké dôležité je vážiť si to, čo máme.

Nostradamova ztracená kniha (2007) (TV film)

Vymyslené proroctvá nostradama a jeho knihy kde si k rôznym obrázkom priradzujú udalosti ktoré sa im k tomu hodia. Keď sú schopný rozlúštiť z jeho knihy jednotlivé udalosti, prečo nevylúštia aj nostradamove proroctva do budúcna? Vačšina informácií vo filme je len zopakovanie si minulosti

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Film by sa dal charakterizovať dvomi slovami: bezduchá akcia. Nulový dej a kopa bitiek ktoré rýchlo omrzia. Jediné pozitívne na tomto filme je len kamera a strih. Ďalšieho univerzálneho vojaka už asi netreba.

Plán hry (2007)

Dwayne Johnson že je drsňák? To určite hej, ale hlavne je velký sympaťák. Ak nie v skutočnosti, tak v tejto komédií isto. O jeho dcére ani nehovoriac. Do nej sa musíte zamilovať hneď od začiatku. Priznávam sa, tomuto filmu som veľké šance nedával ale výsledok ma prekvapil. Skvelá letná komédia pri ktorej sa človek odreaguje. Len tak ďalej. A vôbec mi nevadil ten typický americký happyendovský koniec kde posledné 4 sekundy trvajú minimálne 20 :)

Táta šampión (2009)

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Doteraz som nezistil aké posolstvo tento film mal. Bolo to bez emócií a celý film som len čakal na priznanie jeho otca ktorého som sa nakoniec, po dlhých minútach, aj dočkal.