Šéfové na zabití (2011)

No, pravda netrvalo to ani moc dlouho co jsem změnial to hodnocení ze tří na čtyři hvězdičky :-) Film je to výbornej a srovnávat se " Žraloky " to nejde. každý má své... Překvapil mě dobrý scénář, výkony mladých a hlavně dialogy byly perfektní ! Kevina coby žárlivého manžela, psycho šéfa ,v závěrečné scénce a především v komicky laděných burácích ( ču******) jsem si fakt užila :-) Jo ! Tenhle film mě překvapil velice kladně !

Den před krizí (2011)

Film výbornej, Kevin Spacey jako vždy... fascinující ! Já se tady ale chci trochu rozčílit nad závěrečnou větou komentáře Flippera , cituji... " Osobne ten pátos ohľadom chcípajúceho psa Spaceyho sa mal vynechať, chcelo to viac nervov, škrípania zubov a trhania vlasov." Sorry Flipper, ale hodně mě osobně uráží napsat o " chcípajícím " psovi pana Spaceyho. Kdyby si tvůj komentář přečetl on osobně , asi bys dokázal hodně zvláštní věc... docela mu ublížit pár slovy až odsud s České republiky, no v Tvém případě nejspíš ze Slovenska... Ano, jsem fanynka Kevina, proč to skrývat, když se to každý dozví z mého profilu :-), ale tudíž taky vím jak velký milovník psů on je. Že kvůli psovi ( Mini, která má teď už 15 let a má ji z Battersea útulku ) jezdil každý víkend do Francie, když tam musela zůstat v karanténě. Že před ní měl labradorku Legacy , taky skoro 14 let... atd, atd... Takže když chce Kevin asi ukázat lidskou stránku své " zlé " postavy ve filmu vybere si ne umírající dítě, ale psa ;-) Pro mně ,jako pro jeho fanynku a velkou pejskařku ( momentálně máme dva psy a měli jsme i něm. dogy etc... ) je tohle prostě urážející. je to práv na tvůj názor, ale to já mám taky, tak jsem Ti jej sem chtěla napsat. Jestli se Ti nelíbí promiň. Ta závěrečná scéna měla právě že vyjádřit jak posranej život má ( zakopává psa na zahradě bejvalky a ta má pro něj jen pár slov, aby se nepřibližoval k baráku )... no ale bude mít v práci lepší flek a víc peněz, že :-( v takovém světě žije většina ... duchovní věci nahrazují materiální

Nerozluční (2011)

Když jsem klikla na tři hvězdičky, tak věřte nevěřte, ale jen kvůli Kevinovi... protože pevně věřím, a jak vím, že je to vážně srandista, tak tady určitě musí jít o parodii :-) Já prostě nemůžu nedat filmu, kterej mi vadí více věcmi... míň než tři hvězdy , když si Kevin Spacey dokáže ze sebe udělat takovou pr***, že si na sebe vezme jakési Supermanské hadry a dokonce andělská křídla a bude na střeše jakési building rosit nádhernou zahradu... Kick ass po čínsku. Kdyby ten film byl myšlen vážně, pak by takhle nevypadal. Jo... jedna scéna se mi tam líbila ! Ten kousíček, když Kev zpola stojí v autě a zpola venku a řítí se s ním a s pistolí v ruce okolo benzínky ! Jinak ten rozhovor v bílém pozadí mi úplně připomněl Pottera z posledního dílu, jak mluví s Brumbálem... mě ten film vůbec přišel jako parodie na mnoho jiných filmů. Ale jak říkám, kdo Spaceymu fandí a zná jeho výborné SNL skeče ... já tomu rozumím :-D

Gorilí škola (2010) (seriál)

Tohle Kevin Spacey doufám jen namlouvá... , nebo vážně kromě psů miluje i gorilátka ??? Jdu se podívat kde by se to dalo stáhnout, abych omrkla...

Domek z karet (2013) (seriál)

Velice ráda jsem svými pěti hvězdičkami obohatila procentuální výsledek o jedno procento :-) ( z 88 na 89% ), protože něco tak nádherně ohavně politického jsem už dlouho neviděla :-) Kevin Spacey je v roli naprosto geniální !!! Na konci sedmého dílu překvapil i mě ;-) Kdo viděl.. jj takové mírné por** :-) Francis Underwood ( Kevin ) je postava naprosto " apolitická ", ale je to takový, ale takový kardinál Underwood , že na dvoře by kdysi Richelieaua strčil do vozu a poslal expres rekomando směr Anglie :-) Jsem velice šťastná, že si můžu pana Spaceyho opět vychutnat :-)

Zandalee (1991)

Byl to klasický milostný trojúhelník. Konec klasicky špatný. Cage klasický dobrý. Tady ne výborný, ale dobrý... Jediná věc mě na filmu těšila, jakožto Nicolasovu fanynku :-), asi budete vědět o co jde ;-) Samozřejmě o milostné scény...

Lovci hlav (2011)

VÝBORNÁ detektivka !!! Byť mi je coby chlap hlavní " hrdina " vysloveně nesympatický, tak jsem s ním ke konci soucítila a vlastně to bylo vidět již na začátku, že svou manželku miloval až velice nezdravě. Že by žárlil i na jejich dítě :-( Ke konci jsem si byla již na 100% jistá, že jeho nádherná manželka ho opravdu miluje a že ona není onou " zrádkyní ". Včera večer jsme si to pustili a už dlouho jsem něco tak úchvatného a zároveň velice naturalistického a drsného neviděla. Stále toužím po tom, a stále čím dál více, aby se Hollywood chopil zfilmování všech detektivek od Jo Nesba. Já osobně bych v roli harryho holea viděla úplně nejraději Nicolase Cage. Oba dva vypadají perfektně stejně cákle a přitom velice drsně a čestně. Kombinace jak blázen. Právě dneska jsem si v knihovně rezerovvala Sněhuláka :-) ( kdo čte Nesba bude vědět )

8 MM (1999)

Výborný thriller se vším všudy ! Welles ( Nic Cage ) se dostává příliš hluboko, příliš ho to pohlcuje a i když se snaží ( a jistě i zůstane ) tím slušným občanem, tak tím, jak se z něj stalo zvíře, když umlátil a zapálil Poola , se z něj stal " jeden z nich ". A jak řekl Pooley " líbí se Ti to, nemám pravdu ? ". Musím říct dvě věci... Za prvé - osobně mám ráda velmi lehkou formu SM . A za druhé - tohle co předvedli v tomto filmu je drásavé a bolestné ( myslím tím , že se děje něco takového jako snuffy a někoho to vzrušuje ), takže film rozhodně je jeden z nejlepších thrillerů , ale doporučuji ho zhlédnout a trošku se připravit, že místy se budete dívat přes ruku. Každopádně Wellsovi budete fandit od začátku do konce. Odhalení maskovaného mučitele na hřbitově bylo výborné. Cage zjistil, že to není monstrum, ale obyčejný člověk. Jenže právě přesně ten týpek co by to do něj člověk řekl. Žijící s matkou v nuzném baráčku... skoro jsem si říkala, že mi ho bude líto, ale sotva promluvil přála jsem si, aby ho Cage umlátil přímo tam, na hřbitově. Ještě chci podotknout jednu scénu, která se mi moc líbila... když Welles poprvé vidí tu kazetu s něčím, co je buďto vražda, nebo snuff. Tam je Cage výborný ! Nemusím ani vidět na co se dívá a přesně ta bolest a nechuť je na něm vidět každým kouskem mimiky. Dávám pět hvězdiček a moc ráda !!!

Operace Corned Beef (1991)

Výborná komedie ! Tohle duo ( Reno, Clavier ) můžu jak v Návštěvnících, tak v tomhle úžasném filmu. Už jsem se od srdce tak dlouho nezasmála , jako když se Žralok dozvěděl o tom,že jeho přítekyně je onou špiónkou, která za informace i své tělo prodá... Přesně na sobotní odpoledne jak dělané ! Nečekejte od toho zázrak typu Louise de Funése , ale Jean Reno dokáže pobavit, nejen nahnat hrůzu... jsem ráda, že jsem tento film ohodnotila již dříve čtyřmi hvězdičkami a za nimi si pořád stojím.

Ctihodný občan (2009)

Nevím jestli tenhle film vznikl podle románu, ale v knize by byl určitě lepší. Film mě mile překvapil. Až do 3/4 výborné. pak to nějak připomínalo, že si s tím koncem scénárista neví rady a ukončení bylo rychlé, zběsilé a mě nevysvětlené. Napadlo mě jediné, že " ten, který dělá dohody s vrahy " kufr sa výbušninou do jeho cely přinesl. Asi to tak bude. Když postava Butlera vykonala zvrhlou pomstu na vrahovi jeho manželky a dcerky to bych mu fandila, už méně s mučivým trestem smrti pro toho druhého komplice, co en stál ve dveřích a díval se... ale když už začal vyvražďovat celou soudní stolici, advokáty a mlaďunkou holčinu v adv. kanceláři, tak už jsem mu přestala fandit dávno. Přesně v okamžiku, když ubodal v cele spoluvězně jen proto, že se potřeboval dostat na samotku. Tak tam s mými sympatiemi skončil. Vcelku výborný film, dám i ty čtyři hvězdičky, ale s velice odřenýma ušima.