Drive Angry (2011)

Já dávám beze studu 4 hvězdičky ( 75% ). Kdybych totiž měla vzít chlapa na něaký dobrý film, kde bude mít ode všeho ( auta, krásný ženský,kozy, zbraně,hlášky, chlast ) něco, bude to tenhle film, kde já budu spokojená, protože navíc mám tam bonus v podobě Nicolase Cage ;-) Neviděla jsem ho ve 3D, a asi mi to ani moc nemusí chybět, ovšem akce je tam až až. Jen se mi nelíbila ta celková zápletka a když v závěru " mydlí " na zemi ležícího Nicka kostí jeho dcery ten sektář, přijde mi to nejen " nadhledové", ale rovnou pěkně ulítlé ! Cage chlemtající pivo z lebky téhož sektáře mi přijde pěkně cool :-) A nemyslím to vůbec ironicky. Jako fakt cool film. ******* A STRAŠNĚ BYCH CHTĚLA VIDĚT NICOLASE CAGE A WILIAMA FICHTNERA BOJOVAT SPOLEČNĚ PROTI KOMUKOLIV !!!!!!! ******* Üčetní z pekla by měl mít přímo svůj pomník, protože ten je geniální ! Cisterna a jeho výstup z ní, kdy si hodí ďábelskou mincí ze které se stane odznak FBI to je úplně geniální ! Jen tak dál Nicku ! Těším se jak na Ghost Ridera 3 ( pokud bude ) a taky na Expendables 3

Hon na čarodějnice (2011)

Film se mi moc líbil a líbí se mi i počtvrté co na něj koukám, naposledy zrovna včera. Nicméně jen kvůli těm nepovedeným digitálním mnichům lezoucím po stropě dám " jen " 4 hvězdičky ! Jen kvůli nim... Nicolas je jako rytíř přímo k sežrání * uklidni se moje divouce bijící srdce :-D * a Ron Pearlman , spolu s ním, je dokonce taky sympatický. Celý film jde z akce do akce a jelikož režiséra neznám ( přiznávám ), tak mi i režisérská práce přišla dobrá. Vlastně vše tu už padlo a nemohu než vyzdvihnout komentáře Enšpígla ,Verbala a B!Shopa, kteří perfektně vyjádřili i mé pocity ! Skoro přes všechny ty bombastické komentáře nechápu, kde tenhle výborný film na téma křižáci, církev, čarodějnice, satan, zlo, dobro dostal pouze 57% ??? A postoj proti církvi ? Nikdy bych jim nezapomněla to, co udělali Templářům ! A to jde jen o to, že v tehdejších dobách ještě někdo věřil na spásu. A ještě za to, že půjde na roky bojovat ve jménu církve proti Saracénům ;-) Ale ať se zase dostanu tady k filmu... Nevím kdo z vás viděl ALTERNATIVNÍ KONEC FILMU na dvd ... mě teda přišel mnohem lepší ten filmový . Protože za A) Nicolas držící ďábla v šachu a ještě je jím probodávám, tak to je fakt ( pro mou SM duši ) žrádlo a za B) zlo je pro mě lépe mu v podobě satana než oné drobné dívky, která Nicka probodne mečem a on ho pak hrdinně drží , aby nemohla probodnout mladého ministranta ( adepta na rytíře ).

Vendeta (2011)

Líná ryba skáče :-) Myslím si, že si v češtině mohli víc vyhrát s touhle hláškou ;-) Ale " výslech " Willa se mi líbil :-D Co následuje po pondělku ? Vaše oblíbená barva ? Když je dítě smutné... pláče Líná ryba ... skáče JJ Líná ryba skáče :-D Nicolas se mi herecky íbil, ostatně ako vždy ;-) Ovšem to dílo na jeho tváři vůbec ne. Nevím proč, ale připomínal mi Sylvestera Stalloneho. Ta honička mezi auty byla super a závěr taky. jen si tak říkám když ten chlápek na konci jede po eskalátoru a řekne " Líná ryba skáče ", tak to znamená, že Will se bude muset opět zapojit ? nebo zase blbě chápu ? Dávám 4 hvězdičky a vůbec se za to nestydím. Hodnotím podle sebe a ne podle slušnosti.

Záhadný ostrov (2011) (seriál)

Parádní scifi thriller. Že mě nepřekvapuje, že už zase v něčem jedou Coppolovi :-D Už se těším na tv Barrandov na třetí díl !

Ghost Rider 2 (2011)

Myslím si, že pokračování Ghost Ridera si slova jako " odpad " rozhodně nezaslouží ! Boží posel v podobě špatně anglicky mluvícího černouška se mi sice moc nelíbil, ale nicméně film je nabitý pěkně akčními scénami. Já jsem ho v angličtině viděla dneska potřetí a musím říct, že se mi líbí čím dál víc. Nicméně jednička byla pro mou ženskou duši jak stvořená. Tady bych docela ráda viděla i pokračování, protože se z Ghost Ridera Coppoly stal nakonec Boží jezdec. Už nemá plamen ohně , ale modrý plamen ;-) Teď bude " pee " modře :-D Jako já měním své hvězdičkové hodnocení na 4. Pět nedám, to si zaslouží zase úplně jiné filmy, ale líbí se mi to hodně. už jen proto, že mám ráda, když jde zlo do prdele. A taky když mi nikdo nezbuší Nicolase :-)

13 (2008) (TV film)

Jo,jo,jo ! Tak tohle mám už ve filmotéce dlouho, ale viděla jsem ten film někdy asi naposledy před třemi roky... včera jsme si ho pustili znovu a obě části najednou. Na rozdíl od Djakomy, jsem vůbec nečekala, že by " jedničkou " byl ... spoiler - bratr prezidentky - konec spoileru . Takže velké překvapení na závěr. Film se mi moc líbil a myslím si, že podobně jako " Obchodník se smrtí " s Nickem Cagem, se velkému nadšení u Americké vlády nesetkal :-) Dám tomuhle filmu klidně s čistým svědomím čtyři hvězdičky . Já mám takovéhle " agentské " tříhodinovky ráda !

Žena v černém (2012)

Film se mi moc líbil. Že by Daniel Radcliffe přicházel opravdu herectví na chuť ? Rozhodně bych tenhle filmík doporučila ! Dávám čtyři hvězdičky. Temný tak akorát, řekla bych ;-) SPOILER !!!!! ( a na závěr by se dalo říci... " a žili spolu šťastně i po smrti " :-) )

Otec rodiny (2000)

Já začnu tím, jak jsem se dostala k tomu, že jsem včera od půlnoci do půl druhý ráno koukala zrovna na Otce rodiny ;-) Nevím, jestli v profilu jednoho filmu můžu trošku zkritizovat film druhý, ale udělám to... Včera jsem měla narozeniny... jako dárek jsem dostala dvd " Špatnej polda " a ... no zklamalo mě to. Tak jsem si chtěla zlepšit chuť s nějakým pěkným filmem s Nickem Cagem ;-) Volba padla na nikdy neviděného Otce rodiny... A moc se mi to líbilo ! Až tak, že dávám čtyři hvězdičky a hned jsem si poznamenala, ať nezapomenu ráno okomentovat na CSFD ;-) Jasně, že ten námět není bůhvíco originálního, ale Cage se do téhle role fakt dobře hodil . Téa Leoni byla milá jako ženuška rodiny , a malá dceruška nádherně vnímavá :-) Samosebou, že jako fanynka Nicolase nemůžu než slintat nad vcelku počáteční scénou, kdy prochází bytem a zpívá si nějakou operu ( milovníci opery omluvte mě, ale já opravdu nepoznám co to je :-) ). Kdo viděl, tak chápe proč se mi asi tahle scéna líbí :-) No a to probuzení do zcela jiného života, kdy jako v opaření hledá před domem Ferrari a v práci a v N.Y. bytě ho nikdo nezná, vedle brečí mimčo, skáče po něm malá dcerka , slintá pes a na břiše leží manželka, to hned tak každý nepobere ;-) Pět hvězdiček nedám jen " díky " dabingu pana Soukupa, který mi na Cage vysloveně neseděl a až vadil a taky " díky " konci, který jsem také očekávala jiný. Takhle se můžu jen domnívat jestli se mu podařilo na letišti v kavárně ji tzv. ukecat. Nezdá se mi , že by prezident firmy a špičková manažerka měli takovýhle rodinný život, ale sen to byl krásný. Každopádně Jack se úplně změnil.

Oskar (1967)

Pan Herec - tohle označení si Louis deFunes zaslouží právem ! Dívali jsme se naposledy na Oskara někdy před týdnem a snad několik let jsem se u filmu takhle od plic, žaludku a srdce nezasmála ! Klasika, která nemá konkurenci. Běda tomu, kdo by chtěl natočit remake ! Pět hvězdiček zcela právem. Věčně nasupený a poskakující Louis De funes je eňo ňuňo a dabing Františka Filipovského je na šest hvězdiček !

Polibek upíra (1988)

Stane se vám, že něco praštěného uvidíte a nakonec vás to doslova pohltí ? Tak takhle mě dostal tenhle nezařaditelný a ztřeštěný film. Pokud chcete vidět mladého Nica Cage v té nejlepší a nejztřeštěnější roli, pak tohle je volba číslo jedna ! A pokud ještě někdo umí tak nádherně " hrát " i tu erekci v trenkách, tak ho chci vidět :-D Tenhle film je herecký koncert Nicolase Cage, proto tu moc co jiného nebudu hodnotit. Čtyři hvězdičky dávám schizofrennímu já Nica Cage. Co na to víc říct ? Jeho abeceda a výskok na stůl, tak to mám před očima pořád. Jeho sny o ženě vamp byly dokonce místy velice erotické. Skoro jsem si říkala, že Nicolas by byl vážně oddaným otrokem oné upírky ;-) Zajímalo by mě, jestli by se SÁM propíchl tím kůlem na závěr, nebo ne ...