Shrek 2 (2004)

Výborný film, který je jenom o kousíček slabší než naprosto excelentní jednička.

Shrek Třetí (2007)

Tohle byl první film, který jsem měl možnost vidět v multikině a byl to celkem příjemný zážitek. První i druhý díl sice byly lepší, ale zasmál jsem se i tak docela dost.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Mně se tenhle film docela líbil, dovedl přispět k vánoční pohodě, nicméně sestupná tendence co se kvality týče je u filmů se Shrekem zřejmá.

Nuda v Brně (2003)

Výborný film, v Brně se pohybuju už skoro 10 let a líp bych tohle město asi necharakterizoval než "funkcionalismus, architekt Fuchs, hotel Avion a tak dál.." :-D Nuda v Brně má podle mě potenciál stát se kultovním filmem a průměr jen 68% se mi zdá fakt dost nízký.

Mazaný Filip (2003)

Stavět parodii na hláškách typu "zabili Kennyho, parchanti" není úplně nejlepší..

Účastníci zájezdu (2006)

Výborná komedie.. o co všechno lidé přicházejí, když místo autobusem vyrážejí na dovolenou letadlem :-) Výborný základ zde položil svou knihou Michal Viewegh, který se tu hodně přiblížil kvalitě Báječných let pod psa.

Želary (2003)

Velice zajímavý film a velice silný příběh. Přijde mi hodně drsné, co všechno se za války mohlo odehrát. Kvalita filmu je podtržena výborným hereckým obsazením.

Válka světů (2005)

No, po pravdě, čekal jsem víc. I tak ale odvedli Cruise i Spielberg slušnou práci a potěšit mě dokázal svým výkonem i Tim Robbins, 70%.

Psanec Josey Wales (1976)

Tenhle film by klidně mohl navazovat na dolarovou trilogii a udělat z ní tetralogii :-) Clint Eastwood se zde představuje v roli velkého trvďáka, který však má i smysl pro lásku a přátelství. Nato, že jde o jeho režisérské začátky, tak je to velmi dobře natočené. Jen víc takovýchto filmů!