Navždy spolu (2012)

Po dlouhyyyyy dobe romanticky film na ktery se da i koukat a to se mi nelibi ani Rachel McAdams a ani omylem Channing Tatum.

Na dřeň (2012)

Totalni zklamani. Videla jsem trailer ve FNM pri cekani na chirurgii, ale takovaaaaaa nuda jako dlouho ne. Nebyla jsem schopna to vydrzet do konce.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Craig je rozhodne lepsi ne puvodni Blomkvist, ale zato se mi vic libila Naomi Rapace jako Lisbeth. Takze puvodni za 4, americke za 3.

Odpor (2008)

5 hvezd, ale je to film, ktery nechci videt znovu. Protoze jsem u toho rvala jako zelva. Skvely Craig!!!

Skyfall (2012)

Kdyz jsem se poprve dozvedela, ze Bonda bude hrat Craig, tak si rikam, ze se nekdo zase zblaznil. A ejhle, skvele Casino Royale, uz ne tak super ale i tak fajn Quantum of Solace a opet skvely Skyfall. jen jsem si vzdycky myslela, ze James Bond je kryci jmeno. M = Emma - genialni. Tleskam Judi Dench. A novy M - muj milacek Ralph Fiennes, skvely zaporak Bardem. ...

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Kdyby v tom jen nehral Steve Carell, kteryho fakt nemam rada. Ale Ryan Gosling a Emma Stone jsou spolu kouzelni, primichejte k tomu Julianne Moore a je zadelano na romantickou skoro komedii nejen na nedelni odpoledne.

Den zrady (2011)

Tohle se Georgovi povedlo. Ryan Gosling je skvely, George Clooney me prijemne prekvapil, protoze jsem proti jeho sarmu pomerne dost imunni. Ale i tak zajimavy film ze zakulisi velke politiky tak, jak se dela v Americe, tak zvane kolebce demokracie.

Strom života (2011)

Nepochopila jsem ucel tohoto filmu, jiny nez ukazat, jak je ta nase planeta krasna a jakou skladali driv lidi krasnou hudbu. To je tak vse. A Brad si muze do filmografie napsat, ze hral ve filmu pro intelektualy.

Smash (2012) (seriál)

Zatim po trech dilech za tri, zatim jsem docela nadsena a rozhodne tym Ivy. Karen me nudi. A Debra Messing je tu super hot, stejne tak Christian Borle. Jen Brian D'Arcy James mel spis zpivat. Tak doufam, ze na to jeste dojde.

O.C. (2003) (seriál)

A ten hroznej dabing s prisernou vyslovnosti...