Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Kdyby tam nebyly ty dvě přechytralý píče, tak to není tak špatný. Když procházím kolem televize, je tohle to nejotravnější, co na mě z ní řve. Dokonce už to předstihlo i ordinaci a ulici. UPDATE: Měním na odpad, protože to zase dávají a já to začal upřímně nenávidět. Jediný, co by mě mohlo obměkčit, by byla hardcore mother-daughter akcička, ale nesměly by u toho otevřít hubu (tím myslím na mluvení).

Ex Machina (2014)

Viděl jsem to pln hypu, který se valil z internetů a byla to škoda. Je to fajn konverzačka, se supr vizuálem a scénářem, kterej bych chtěl ještě trochu víc dotáhnout, aby to bylo boží. Takhle je to za slabší čtyři, hlavně díky castingu a švédské (?norské?) přírodě. PS: je smutný vidět, jak by šel natočit chytrej fajn film i v našich podmínkách (šlo by to podle mě skoro stejně bez efektů a vodopádu), kdyby ovšem uměl někdo psát...což asi neumí.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Od začátku vám to prostě a jednoduše bez nějakých dlouhých keců urve kule a narve vám je to do chřtánu, že z toho po zbytek filmu nemůžete ani dejchat. Ne, není to dokonalý, dvě hodiny jsou asi trochu moc, ale všechny ALE jdou bokem, když vám to do ksichtu fluše benál a řve PŘIDEJ KURVA PŘIDEJ!!! Navíc pokud se člověk podívá na to, kdo to natočil, za co to natočil, co si dovolil a porovná si to s tím, čím nás v kině krměj (Avengers a jim podobní) nemůže než řvát blahem a naříkat nad tím, že zase dlouho něco takovýho neuvidíme.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tak to tam všechno do toho dortu namrdali, až mi po dojezení nezůstala na patře žádná chuť. Pár fajn nápadu se ztrácí v záplavě všeho na druhou, celkově to působí dost neohrabaným dojmem a oproti prvnímu dílu to docela drhne a je to takový na sílu. Wow efekt z toho, že je mám všechny na jednom místě už taky nefunguje, takže co zůstává...průměrnej docela zábavnej, ale zaměnitelnej, blockbuster. PS: Rozhodně by bylo na místě, aby Black Widow, Hulk a Scarlet Witch dostali nabušenou trikovou XXX sólovku. EDIT: I když teď jsem se díval znovu na trailer a možná se mi to líbilo víc, než si teď myslím. Druhé nakoukání potřeba. EDIT2: Po druhým nakoukání přidávám půl hvězdičky, možná i skoro celou, ale celou ne.

Ženy sobě (2011)

Normálně by mě to asi nebetyčně sralo, ale mám slabost pro Kristen Wiig, takže jsem si to celkem užil s tím, že jsem přepínal na ostatní programy a nemusel to tak sledovat celý a v kuse. Jinak je to pořád ta samá variace na Pařby, Prcičky a já nevím, co ještě, akorát, že teď ten fekální humor provádějí dámy. A to má asi přidat na humoru. No, nepřidalo, postava Zacha Galifakonopoulusose v Pařbě mě nebavila, tudíž mě nemůže bavit ani její odvar ve skafandru z Melissy McCarthy, na druhou stranu jsem tak nějak čekal, že výše zmíněná i všechno ostatní mě bude štvát víc.

Interview (2014)

Ale jo, takovej průměr, kdy se člověk párkrát zasměje, docela to utíká, někoho urazí a většinu času to ze dna vytahuje sympaťák Franco, coby krásně vyhrabanej Dave Skylark. Příště už bych to ale Rogenovi a spol. hůř a hůř sežral, takže by se měli vytáhnout s nějakou nekompromisní peckou. PS: Eminem, Levitt a Lowe tam opravdu nehrají ;-).

Žralokonádo (2013) (TV film)

Neskutečný. Bez hodnocení, protože tohle je opravdu za odpad nebo za pět, podle toho, jakou má zrovna člověk náladu.

Grizzly zabiják (2015)

No, tak to nebylo dobrý. Banda debilů jde do lesa, jsou to nejlepší stopaři/lovci/zálesáci a proto se pro jistotu chovají jako dementi, kdykoliv to jde, a člověk začíná čím dál tím víc fandit Bartovi the medvědovi, aby jejich snažení nechat se zabít po zásluze odměnil. Dialogy šustí béčkovým papírem a jediný, co zbyde, je pár záběrů na krásnou přírodu, za což režiséru dvě hvězdy a dík.

John Wick (2014)

Bod zlomu obsahuje maximálně polovinu akce, co má John Wickuř, a pořád je to lepší akční film.