Švindlíři (1990)

To byl docela děs. Žádný děj prostě nic. Závěr hrůznej. Jedině Annette Bening je koukatelná, samozřejmě jinak než herecky. To se opravdu nepovedlo

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Skvělý, nadčasový film s výbornými herci a dialogy. Viděl jsem ho několikrát. a pokaždé mě potěšil.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Skvělá dvojka. Super hlášky. Úžasná písnička plus jízda na kole. Ten závěr mě štval. Vždy jsem si říkal snad přežili. Vím, že ne, ale má dětská dušička o to tak moc stála.

Přejezd Cassandra (1976)

Zub času určitě zapracoval, ale dívat se na to dalo. Pomalejší rozjezd a rychlý závěr. Když jsem to viděl poprvé jako malý byl jsem nadšený. Dnes již tak ne, ale stále je to lepší film té doby.

500 dní se Summer (2009)

Ani ne tak moc komedie, i když jsem se fakt hodně bavil. Skákání napříč dny bylo dost poučné. Takhle to nějak chodí v takových vztazích. Nejdříve vše klape, vtipy jsou vtipné, sex je sexy. Za čas je to samé obráceně. Do Zooey neni problém se opravdu zamilovat, ale ty následky. Prostě život. Konec s nalezením nové lasky byl trochu navíc.

Dva na cestě (1967)

Tak nějak vypadají představy, sny a potom skutečné manželství. Skvěle zahraná konverzačka na cestách v určitých životních a časových obdobích. Audrey je úžasná. Různé účesy, různá auta, ale pokaždé velká zábava a ještě malý dovětek: Dokud k sobě dva lidé něco cítí mají i naději

Pátý element (1997)

Pro mě nejlepší film s Bruce Willisem. Vtip, akce, romantika. I Tucker, kterého vůbec nemusím tam tak nějak zapadal a to je co říct.

Nezničitelní (1960)

Film, který se dá spíše nazvat rodinné drama z divokého západu. Audrey byla spíš součástí týmu a ne nějaká hvězda. Moc se mi líbil Burt Lancaster. Tyto role drsných mužů s dobrým srdcem k němu opravdu sedí. Bylo to velmi dobré, čekal jsem daleko méně podle hodnocení, ale byl jsem mile překvapený.

Charlieho andílci (1976) (seriál)

Ale jo. Dá se na to dívat hlavně kvůli třem slečnám v hlavních rolích. Příběhy nic moc, ale jako oddychovka bez přemýšlení to svůj účel splní.