Zralá láska (2008)

Moc krásný a současně smutný film. Stále jsem si říkal, že láska se dá najít v každém věku, ale vše bylo nakonec úplně jinak.

Měsíční svit (1985) (seriál)

Správná dvojka. Mladý a upovídaný Bruce a krásná Cybill. Ze začátku mě to někdy připadalo hloupé, ale postupem času čím dál úžasnější a romantická vztahová linka byla prostě dokonalá. Jeden z nejlepších seriálů, které jsem viděl.

Není zač (2010)

Film ze života a o životě.

Bezmocná (1995)

Tak nevím, viděl jsem to vícekrát a stále mne to baví. Alicia je skvělá. Prostě můj úlet a ani se za to nestydím.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Celkem příjemná komedie, příliš protahované. Ke konci jsem se trochu nudil, ale Sandlera mám docela rád takže v pohodě.

Pařba v Bangkoku (2011)

Opakovaný vtip přestává být vtipem a ani opice to nezachrání

Čmuchalky (1999)

Tak konečně vím jak probíhala aféra Watergate. Vtipný a pohodový film. Milé překvapení. Kirsten Dunst v roli blbé blondýny okouzlující.

3 sezóny v pekle (2009)

Docela jsem se nudil. Asi moc umělecké a mnou nepochopeno. Já mám bohužel problém s celou českou filmovou tvorbou globálně.

Následník (1973)

Nevím, nevím. Jsem trochu rozpolcený. Belmonda mám rád, ale tohle mě docela zklamalo. Netypická role, trochu podivné vztahy se ženami. Milionář s sociálním cítěním, které jsem mu moc nevěřil. Divné, moc divné a konec....