Diktátor (2012)

Šílená nekorektnost a přesto to nikoho nemůže urazit. Jestli tento film někoho pohoršuje, tak to s ním není moc v pořádku. Já se velmi bavil a Anna Faris byla opět svým způsobem skvělá.

Gigant (1956)

Já si nemohu pomoci, ale staré filmy ve mě vyvolávají pocit normálnosti. Dlouhá stopáž a pomalé tempo mě vůbec nevadily právě naopak. Krásný film.

Vrtěti ženou (2011)

Velmi vtipná komedie, která vlastně nemůže nikoho urazit. Vkusné provedení. Jen více takových komedii.

Lincoln (2012)

Americké dějiny mne zajímají, ale tohle teda byla děsivá nuda. Chvilkami jsem usínal a těšil jsem se na konec, který stále nepřicházel a nepřicházel. Dvě hvězdičky dávám za to, že mám USA docela rád.

Předčítač (2008)

Nádherně dojemný, krásný film. Moje nej herečka se předvedla v té nejúžasnější formě.

Na pokraji slávy (2000)

Skvělý film. Něco co bych chtěl prožít na vlastní kůži. Miluji hudbu a miluji tento film.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ach jo. Bohužel je pravda co se napsalo.Film se měl jmenovat DVA NESMRTELNÍ V AKCI. S ostatními filmy to nemá nic společného. Veliká škoda. A to jsem se tak moc těšil.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dějově hrozná blbost, ale vidět vedle sebe tyto ikony akčních filmů má něco do sebe.Docela jsem se bavil.

Terapie láskou (2012)

Vlastně neskutečně pozitivní film s opravdu výbornými hereckými výkony. Vše bylo dokonale bláznivé a vygradované. Samozřejmě konec byl očekávaný, ale přesto milý.

Mother and Child (2009)

V každém z nás je něco pod povrchem a něco na. Všichni máme své pocity a tajemství. Já jsem také rodič a tento film byl dokonalý. Velice smutný, ale přitom plný optimismu a porozumění. Herecké výkony úžasné. A na závěr: Nikdy neopouštějme své děti.