Bláznivá, zatracená láska (2011)

Velmi povedená romance. Všechny příběhy jedné rodiny byly dokonalé a třeba Marisa Tomei byla správně střelená. Když se v životě povede najít spřízněnou duši je to vždy výhra.

Stíny horkého léta (1977)

Poprvé jsem tento film viděl jako docela malý na základce a docela se mi v mezích mého věku líbil. Po shlédnutí v trochu pokročilejším věku jsem dospěl k plnému hodnocení. Opravdu žádná chyba svým způsobem dokonalé.

Velké vítězství (1992)

Tento film je od mého prvního zhlédnutí srdcová záležitost. Kolikrát jsem ho již viděl a stále mne baví. Hanks je skvělý a Madonna s podivem hraje. Pro ní ideální role. A závěr v muzeu je opravdu hodně dojemný a nostalgický.

Rodina je základ státu (2011)

Po dlouhéééé době povedený český film. Dobré herecké výkony, žádné tlačení na pilu. Komorní drama se vším českým všudy.

Norma Jean a Marilyn (1996) (TV film)

Originálně smutný příběh o neštastné ženě, která chtěla příliš. Moc depresivní, ale výborně zahrané oběma herečkami

Varieté (2010)

Pohádka, která je díky Christině prostě skvělá. Miluji tuhle úžasnou zpěvačku.

Ducháček to zařídí (1938)

Jeden ze dvou nejlepších filmů s Vlastou Burianem. Skvělé! Mimochodem ten druhý film je U pokladny stál.

Cizinec (2010)

Byla to děsivá nuda, kdo je kdo bylo jasné od začátku. Po hvězdičce dávám hlavním představitelům, ale proboha do čeho se to uvrtali opravdu nechápu.

Drsná čtvrť (1990)

Jako komedie slabé a jako vážný film rovněž. Nic moc.