Velký Gatsby (2013)

Herecky dobře obsazené, ale jinak velká nuda. Bohužel

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Jako fanoušek Buffy si prostě lebedím. Vše co jsem čekal se dostavilo v plné míře a já jsem maximálně spokojený. Joss opět nezklamal. Úžasná skupina lidí se svými problémy. Hlavně dvojička vědců je prostě dokonalá. Nemusí se tu prohánět Thor ani Iron-man. Ani bych to snad nechtěl. Mě to stačí jak to je.

G. I. Joe (2009)

S odřenýma ušima.

Žhavá láska (2012) (seriál)

Šíleně úchylné, ale bavilo mě to a docela jsem se zasmál.

Zpátky ve hře (2012)

Rodinná vztahovka. To je něco co se mi nikdy neomrzí. Výborně zahrané a tak strašně milé. Vše dobře dopadne a já si připadám úžasně. A o tom to je ne?

Bůh žehnej Americe (2011)

Satira se vším co k tomu patří. Naše společnost si nic jiného nezaslouží. Je to velmi přehnané, ale co když jednou.....

Žralokonádo (2013) (TV film)

Čekal jsem povedené béčko a dostalo se mě dost nepovedené céčko. Jedna hvězdička za Taru a Iana.

Hezké vesnice hezky hoří (1996)

Válka je opravdu šílená věc. A tento konflikt byl tak strašně blízko až z toho mrazí. Kamarádi , sousedé i rodina proti sobě. Neskutečné. Úměle držené státy s různými etnikami nemají smysl. Film se velmi líbil, vlastně neměl chybu. Válka je vůl!

Kočka na rozpálené plechové střeše (1958)

Nádhera. Samozřejmě je všude vidět původní divadelnost, ale ta emotivnost a člověčenství, lidské povahy. Za vším hledej rodinu. V dobrém i zlém. Poznal jsem jaká úžasná herečka byla Elizabeth Taylor. Silně dojemný příběh.