Kameňák 4 (2013)

Sice slabší příběh, ale je to komedie a komedie má co ? Pobavit ! A to se povedlo ! Většina vtípků dobře rozesmála, nebýt ale vtípků, které jsem znal už ze sociálních sítí a aspoň o trošku lepší příběh, tak by si Kameňák 4 zasloužil hvězd pět. Jinak všem, co mají rádi komedie a dobré vtípky, tak určitě doporučuji a vy, co žijete nudný život bez humoru, tak raději na to nekoukejte, protože vaším cílem je stejnak jen "bůstnout" si ego, aby jste zapadli do davu kliknutím na odpad! a přidat nějaký "hejt" koment o tom, že je to další "low" českej film.

Applikace (2014) (pořad) odpad!

Nuda, nic zajímavého, rozhovory o ničem a hlavně přehnaná reklama pro Samsung a Android.

Pot a krev (2013)

Mám takovej pocit, že režisér je zakomplexovanej proti kulturistům, nebýt tam tolik toho "hejtu" a "zostuzování" byla by ode mě hvězda navíc.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Klasická Amerika, co mladým ukazuje, že když budou krást a žít "špatně", tak se budou mít "dobře" (i když né moc dlouho).

Take This Waltz (2011)

Jste šťastná, spokojená, máte milujícího manžela, kterého taky velmi milujete, ale najednou, z ničeho nic, vám asi přijde nedostačující a začnete být se sousedem, s kterým si to dáváte i ve třech (asi s kamarády) a jste opět "spokojená". Aneb film je spíše názorná ukázka toho, co jsou (některé) ženy zač. A ještě mínus za až moc odhalených (i velmi starých) přírodních lidí.

Horší než smrt (2010)

Parádní komedie s šíleným černým humorem. Jako celek nic extra, ale úsměv mi z tváře po celou dobu nezmizel.

Projekt X (2012)

Totálně zničíte barák, ale otec vás pochválí, že nečekal, že se umíte takhle rozjet....Jedna hvězda, že jsem se asi 2x lehce pousmál a za těch pár pěkných odhalených holek. Jinak pro mě jedna z nejhorších pubertálních komedií, kterou se již pár mladých (bohužel) inspirovalo.

REC 3: Počátek (2012)

Spíše než při sledování filmu jsem si připadal jako při hraní akční počítačové hry. Celkově je to spíše jedna velká řežba, která zaujme spíše mladší diváky, kteří si určitě po prvních krvavých scénách všimnou, že to není doopravdy (jak je to vše nepropracované...). Aneb "snaha" narychlo natočit pokračování úspěšné série REC.

Pařba na třetí (2013)

Docela jsem se bál, že po předchozích dílech už to bude spíše přehnaně nereálná "blbost". Naštěstí jsem se mýlil, humoru sice méně, ale za to výborný akční příběh, který ve srovnání s předchozími díly byl i docela reálný.

Jeff, který žije s mámou (2011)

Příjemný film s pohodovou hudbou a zajímavým příběhem, který se snaží přesvědčit, že vše, co se děje má svůj důvod, což uvidíte na konci, který už (jak by mnoha lidí řekla), byl spíše přehnaná "shoda náhod".