Sex ve městě 2 (2010)

Jo, uznávám... oproti seriálu a prvnímu filmu je to dost sešup dolů. Ale znáte to... s kámoškama jsou i ty nejhorší párty fajn. ;)

Všechny cesty vedou do Říma (2015)

Ale tak jooo. Od kostela to nabralo směr nahoru. A to jsem se vážně bála, že jediné, co mě na tomhle filmu pobaví, bude lesbická farmářka. ,,Bylo by tak báječné mít jen jednu šanci navíc, víte?"

Vzmuž se (2015)

Nadsazuji a dávám čtyři, i když popravdě to k těm poctivým čtyřem má kus cesty. Při koukání na tento film jsem měla chuť jet do Londýna, procházet se kolem Temže a večer vyjít do osvětlených ulic. Moc se mi líbila vážnější tvář Simona Pegga a dokonce začínám brát na milost i Lake Bell. Ale i tak si neodpustím tvrzení, že kdyby vybrali trochu jiné herce, mohlo to být lepší, občas mi tam zkrátka nesedli a připadalo mi, že nějaký scény i "zabíjí". Nicméně bylo to příjemné, na mobil jsem koukala minimálně :D a tak hodnotím, jak hodnotím.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Povedená adaptace jednoho z nejznámějších příběhu Agathy Christie. Kdysi dávno jsem četla knihu a i když jsem si nepamatovala kdo a proč, tak hlavní zápletka mi z hlavy nevyprchala a tak závidím všem, kdo do toho jdou a neví. To, že se trochu více věnovali příběhu Very, než ostatním, mě trochu rušilo. Atmosféra, prostředí opuštěného ostrova a skvěle zahrané charaktery tento film povyšují na velice příjemnou záležitost, která rozhodně stojí za vidění.

Až tam nezbyl žádný - Epizoda 3 (2015) (epizoda)

V závěru přišlo menší zklamání. Je to už drahně let, co jsem knihu četla, takže nemůžu posuzovat, zda to bylo ťip ťop, jak to Agatha napsala (a vzhledem k tomu, že tam byly už předtím věci, co určitě v knize nebyly - což si ani nemusím pamatovat, neb to není autorčin styl), tak se to bude lišit určitě. SPOILER!! Závěrečný dialog pro mě zkrátka neměl žádnou šťávu, a i pohnutky vraha jsem čekala jiné, než rozkoš.

Až tam nezbyl žádný - Epizoda 2 (2015) (epizoda)

Tento díl poskytne divákovi vodítka k řešení. Osobně jsem čekala strašidelnější atmosféru, ale pořád si to drží laťku.

Až tam nezbyl žádný - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Začátek dostatečně zajímavý na to, aby jste měli chuť na další dva díly. Skvělé prostředí, hezké interiéry, hosté se nám vykrucují, ale co je jim to platné, že.

Změna k lepšímu (2013) (TV film)

Další z mnoha a mnoha variací na Pygmalion. Což o to, já mám tu stavbu příběhu ráda a stejně jako se mrknu po stodesáté na kdejakou vykrádačku Vánoční koledy, tak i s tímto nemám problém. Tento film mě ale nebavil, byla jsem překvapená délkou stopáže, kterou jsem si tady přečetla, protože pocitově jsem tipovala tak o třicet minut víc. Nalákala mě Julia Stiles, ale ničím mě nepřekvapila. Jejího hereckého partnera sice znám, ale sympatický mi moc není. Za mě tedy koukatelné, ale ne moc zábavné.

Dál než se zdálo (2010)

Mně se to fakt líbilo. Romantika jak blázen, k tomu jsem se zasmála. Drew Barrymore to tu fakt sekne a Justin Long (který výrazně přispěl k tomu, že jsem si ten film pustila) je standardně dobrý. Přiznávám, že s pěti hvězdičkami možná kapičku nadsazuji, ale ten snímek si určitě zaslouží víc, jak nynějších 64%. Btw: poslední cca dvě minuty si mohli tvůrci odpustit. ;)

Doktor Martin - Rodičovská láska (2005) (epizoda)

Kdo tohle vymýšlí... asi budu muset odvolat to s tím "seriál pro relax", protože u tohoto dílu se mi vařila krev od začátku do konce. A zvlášť tu matku bych tak nakopla do zádele, že by si na nějakých 40 let už nikdy nevzpomněla. Jak tohle někdo může říct.