Holky na tahu (2012) odpad!

Tohle byla tak strašně hrozný a já na to nebyla vůbec připravená. Čekala jsem něco úplně jinýho. Pocit z tohoto filmu si nesu pořád velmi špatný.

Určitě, možná (2008)

Tohle je jeden z těch filmů, u kterých musím mít tu "lepší" náladu, abych k němu nebyla tak přísná, protože snaha o originalitu tam byla, ale za mě to zabíjí (pro jiné právě naopak) nesympactická hlavní čtyřka.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Zde se plně podepisuji pod komentář AngelAngie a ještě svůj podpis dvakrát podrthnu, protože to vystihla dokonale. Ten film je jako seriál, naskočit můžete kdykoliv a věřte, že vám nic neunikne. Zbytek si domyslíte a já vám garantuju, že to bude správně.

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

Kdykoliv tento film zahlédnu v televizi, tak mě překvapí, že na mě nakonec působí mnohem lépe, než mám v paměti. Romantická komedie s velmi snesitelnou romantikou (no to je mi věta!), kterou si pro sebe bez debat krade Julia a její kámoš Rupert Everett. Jako malou mě fascinovala úvodní píseň (sladko přesladko je tu najednou) a líbilo se mi zpívání u stolu. Dala bych nejradši tři a půl *, protože jako kapku nadprůměr to rozhodně vidím. Btw: V zajímavostech jsem si přečetla, že hlavní roli měla původně hrát S.J. Parker... no, tak tahle verze by mě zajímala! :-)

Na sv. Valentýna (2010)

Přiznám se, že mi tento film dost splývá s tím silvestrovským. Přijde mi to děsně prvoplánové a i když koukám, že díky šťastné konstelaci hvězd jsem "silvestr" hodnotila opravdu vysoko (přestože je to taky jedna velká recyklace něčeho, co už tu bylo), tak tento film takové štěstí mít nebude. Je to celkem sympatické, pěkně se na to dívá, ale postrádá to hloubku a nápad.

Pobřežní hlídka (2017)

Tohle bylo opravdu slabé. Věřím, že kdyby si někdo s tím scénářem opravdu pohrál a zkrátil to o dobrou půl hodinu, tak to mohlo být super. Protože občas jsem tam kousek potenciálu zahlédla. Zac Efron tu zahrál opravdu protivnou postavu a doopravdy nikdo kromě Johnsona nijak nevynikal. Prostě fakt NUDNEJ tým. Škoda.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Viděno v kině. Za mě velká spokojenost. Opravdu jsem se u filmu uvolnila a smála se každou chvíli. Velmi příjemně mě překvapil Dwayne Johnson, ale vůbec celá čtyřka a SPOILER!! později pětka byla super (no... Jonas za ostatníma dost pokulhával). /// Na závěr jsem se trochu dojala a zkrátka můžu říct, že to rozhodně nebyly vyhozený peníze. :-)

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Když na tento pořad narazím v tv, tak moc ráda koukám. Díky za tipy kam se vydat.

Kalendárium (1993) (pořad)

Saskia jede, Saskia nestárne... jo Saskia vás poučí, i kdyby jste nechtěli! Nestárnoucí pořad. Doslovně. :-)

Spisovatelé (2012)

Romantické klišé zabalené do vážnějšího kabátku s dost předvídatelným dějen i koncem. Ale proč ne. Navíc mi tento film dal jednu novou lásku. ,,Drink up baby, stay up all night..." Však to znáte :-) a právě za to je ta čtvrtá *.