Posedlost (1981)

pozerám sa na blikajúci kurzor v nádeji, že ma napadne vhodnejšie slovo ako rozpoltenosť a šialenstvo, ale asi nie a myslím, že som celkom spokojná... ps: Prosím všetky herečky ako svoje nezaslúžené prachozberné sošky pozbierali a pohádzali do poštovej schránky Isabelle Adjani za tento film by si ich zaslúžila na tony

Rocky Horror Picture Show (1975)

Ťažko sa rozhodnúť čo si myslieť...buď tomu môžete dať hodnotenie najnižšie a hrať sa na moralistov, alebo zabudnete počas sledovania absolútne na všetko a posuniete sa do roviny dekadenice, fantázie a oslavy ohavnosti a bude sa vám to jednoducho páčiť až do morku kostí

Prokletý ostrov (2010)

nič nové...koniec sa dá tušiť od začiatku a celé je to akési priveľmi ... nijaké

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Proste sa prestať zaoberať realitou a zabávať sa...Michael Cera je dokonalý prototyp lúzra a neviem si predstaviť v úlohe Pilgrima niekoho lepšieho...Wright nevynechal svoje obľúbené rýchle prestrihy, ale zároveň si vystrelil aj sám zo seba a to sa ráta...FIVE STARS... *WINNER* winner *WINNER*

Trainspotting (1996)

Jedna hviezda...za prvú a poslednú vetu vo filme(a aj tá znela ako z Fight Clubu)...inak proste zlé zlé a zlé. Pre mňa za mňa ma aj ukameňujte...nechápem pseudoumelecký ošiaľ okolo tohto filmu... asi majú všetci neoblomný pocit aký budú "kúl" a "andrgránd" keď sa im bude páčiť trainspotting spolu z mechanickým pomarančom a preletom nad kukačím hniezdom... zaviedla by som povinnú výučbu dobrých filmov na základných školách ... trainspotting by tam rozhodne nepatril

Díra (2009)

Tu nejde o strih kameru alebo herecké výkony. Tento film si jednoducho musí každý človek vyrastajúci na gremlinsoch, návrate do budúcnosti a beetlejuice užívať. Je to vlastne tak trošku lakavý rodinný film s nádychom nostalgie vrcholiacou v momentne keď sa na scéne zjavuje dvorný pán herec hororu Dick Miller. Jednoducho som sa celý film usmievala k čomu určite výrazne dopomohli aj nie celkom hlúpe dialógy ako býva naneštastie v dnešných horroroch zvykom. Nemôžem inak ako 4*

Adam (2009)

"I'm not Forest Gump you know" Hugh Dancy svojou charizmou dokaze rozsvietit ziarovku a v kombinacii s Rose Byrne v jednom filme vznika strasne dobra chemia hercov a ich charakterov. Necakala som nic a dostala som plny tanier dobreho filmu, nie skveleho, ale urcite nelutujem,ze som si ho pozrela a pokojne si ho niekedy pozriem znova.

Moje první láska (1991)

Tento film pre mňa bude mať vždy zvláštne kúzlo.

Špičák (2009)

ťažko povedať čo čakať od filmu pred jeho pozretím a po jeho zhliadnutí nieje jeho definícia o nič lahšia. Film ktorý bude mať zrejme najrozporuplnejšie hodnotenia. Nájdu sa ľudia ktorí ho pochopia, ktorý sa ho budú snažiť pochopiť a tí čo si budú myslieť, že ho pochopili. Niesom si istá do ktorej kategórie sa zaraďujem, viem len, že film zanechal veľmi silný pocit volačoho