Noční hlídka (2004)

"Zahubit v sobě světlo je snadnější než rozptýlit temnotu." Snad za tenhle citát ty tři *. Jinak mně z tý slátaniny prakticky nic neutkvělo v paměti. Má to sice celkem zvláštní atmosféru, ale krapítek moc přeplácaný. A nudaaa..............................

Kluci v akci (2005) (pořad)

Ale no tak, zas taková hrůza to není, kluci se snaží. Jasně, že vtipný to není a vařit se podle toho nedá, jen by mě zajímalo, jestli tady někdo z vás už někdy něco uvařil podle Jamieho Olivera nebo podle toho černošskýho pošuka z "Hrnečku, vař!". To je prašť jako uhoď, ale koukat se na to dá.

Nebojsa (1988)

Připadá mi, že scénárista příběh opsal z mnohem lepší pohádky "O statečném kováři" z roku 1983. Vás ještě nezarazila ta podoba? V dětství jsem si tyhle dvě dokonce pletla a těšila se vždycky na statečného kováře, ale když jsem potom při sledování zjistila, že se dívám na nebojsu, byla jsem zklamaná.

Nazítří (2004) odpad!

Totální hrůza bez hlavy a paty, bez jakéhokoliv smyslu, bez jakékoliv myšlenky, tvářící se jako "umění". Hrozná nuda, nuda, nuda.

Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988) (seriál)

Medvídka Pů mám ráda v původní knižní podobě od A. A. Milneho, ale tohle je totální zpotvořenina, ta animace je příšerná!!! V tomhle seriálu je Pů jen obézní nesympatický ňouma, a to ani nemluvím o uťáplém ukníkaném Prasátku a Ijáčkovi, kterému trčí ze zadku hřebík. Taky mě hodně štvalo, že matce Kryštůfka Robina byly vidět ve všech záběrech jenom nohy. Samozřejmě, že to je vedlejší postava, ale to jako nemá ksicht nebo co?! Jak se někomu tohle může líbit, nepochopím.

Loď duchů (2002) odpad!

Nehorázná pitomost, pro kterou je škoda ztrácet slov. Spousta nedomyšleností (např. jak je možné, že se ten černoch líbá s duchem zpěvačky - tedy je hmotná - a vzápětí projde skrz ni?), místo očekávaného mrazení jsem se musela uchechtávat a ten dementní konec všemu nasazuje korunu. Myslela jsem, že to budu moct ohodnotit aspoň jednou *, ale fakt se to nedá.

Sexbomba od vedle (2004)

Vida, tak i pornohvězda se může zamilovat... A dokonce do takovýho ušáka... Hmm, to jsou mi ale věci... :-)))))))))))))))))))))))))))))

Tenká červená linie (1998)

Velice zdlouhavé reflexe o Bohu, životě a smrti místo toho aby vás povznášely nakonec jenom strašně nudí. Problém je také v tom, že příběh nemá žádnou jednotící dějovou linii ani jednu hlavní postavu, ale je od začátku až do konce roztříštěný mezi řadu více či méně zapamatovatelných scén a osob, o nichž se toho však příliš mnoho nedozvíme. To z celého filmu ve výsledku činí vcelku bezkrevnou a málo emotivní podívanou, ač režisér se úporně snažil dosáhnout pravého opaku. Dobře zamýšleno, ale špatně provedeno.

Něžné hry (1991) (TV film) odpad!

Vůbec nechápu, jak může někdo natočit tak přitroublý, naivní a nezajímavý příběh, byť jde jen o televizní inscenaci. A Josef Vinklář je strašně odporný!!!