96 hodin (2008)

Ha - 86%, tak to bude určitě paráda. Nóóó, zase taková paráda to nebyla. Film měl sice švih, akce střídala akci, herecky to bylo slušné / hlavně Liam Neeeson /, ale na vyšší hodnocení to mělo dosti chyb. Tak za prvé - na základě informací z různých pramenů, včetně filmových, si dovolím pochybovat, že by nějaké 18-ka v USA byla ještě panna ( samozřejmě, že nejen tam ). Za druhé - sice je policie v Evropě hodně daleko za tou v USA, ale i tak si nemyslím, že by nechala bez povšimnutí fakt, že jim po městě běhá strašlivě "naštvaný" tatík, za kterým zůstávají mrtvoly jako někde na Blízkém Východě, a nechala by ho v klidu odletět do rodné země. I z těchto důvodů ode mě silnější 3 * .

Zásah v pravou chvíli (1963)

Proč se mě tento film hodně líbil ? Protože je v něm nádherná ukázka LIDSKOSTI, se kterou se již tak málo setkávám v nynějším světě. Jeden z filmů, kde jsem se smál a zároveň mě tekly i slzy štěstí a dojetí. Proč nedávám 5 * ? Na mě tam bylo více než zdrávo rušivých prvků z grotesek. Ale i tak, přes svůj datum vzniku, velmi kvalitní film.

Až přijde kocour (1963)

Přivést kocoura na naši politickou scénu, to by byl mazec. I když možná že ani nebyl, vždyť oni se dobře navzájem znají.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Dovedete si představit svět, kde budou samé ženské ? Tehdy by se teprve ukázalo jak důležitá byla role mužů... .

Faktor strachu (2001) (pořad)

Proč bych za prachy nesnědl pár nechutností, nepředvedl /a/ svoji perfektní postavu a nevyzkoušel si pár adrenalinových sportovních výkonů, že ? Jelikož si stejně v naší republice nejsem jist co v krámech nakupuji a z čeho je to vyrobené, postavu mám jako tyčka od plotu a adrenalinovku jsem si již také jednou - a naposledy - vyzkoušel , dávám 3.

Máte slovo (2008) (pořad)

Tento pořad říká jedno jediné - vykecejte se lidičky, mi si stejně uděláme co budeme chtít a vy s tím nic nenaděláte. Ale nemůžete říci, že jsme Vám nedali šanci ... . A stejně si to myslím, že nedali !!!

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Až na občas povedený vtip je sledování tohoto pořadu absolutní ztrátou času. Krampol je trapný, produkce cíleně vybírá odpovědi nejpodivnějších individuí, takže nestranný člověk si musí myslet, že Češi jsou snad největší blbci v Evropě. Noo, možná že to v poslední době až tak daleko od pravdy není. Po shlédnutí několika dílů ( 2 ) jsem se svobodně rozhodl, že nebudu zvyšovat sledovanost tohoto pořadu.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Pokud napíši, že se jedná o vcelku zdařilou modernizaci klasického díla W. Shakespeara, potom nebudu lhát. Vkusně a svěže působící adaptace, zasazená do prostředí americké high school, řešící klasické téma "žít a užít si dokud to jde", zarámovaná příběhem žádoucí a zklamané, kde na konci budou všichni šťastni a uspokojeni. A v tom je právě ten kámen úrazu. Realita bývá totiž velmi často úplně odlišná. Proto ode mě pouze 3 * .

VALL-I (2008)

Nevím co je u jiných uživatelů příčinou tak vysokého hodnocení, ale mě tento film nenabídl téměř nic. SPOJLER - zdevastovaná planeta, jeden ze setrvačnosti pracující robot, který se jde každý večer po práci kouknout na romantický film, aby následující den pokračoval ve své nekonečné a téměř zbytečné činnosti . Náhle se zde objeví někdo jemu podobný, a věřím, že i kdyby to byla mechanická konzerva od rybiček, tak se do ní zamiluje. Evokuje to příklad odloučené party, kde jsou 4 kluci a jedna ne moc hezká holka - 3 z těch čtyřech jsou do ní zamilovaní, protože kde není výběr pracuje chemie a zákon přežití rodu. Pokud jste dočetli až sem, jistě si říkáte, že ten pisatel nemá vůbec žádné sociální cítění ... možná mám jenom horší den. Možná ... .

Mí přátelé, mé lásky (2008)

Život je obtížný a je vždy důležité jak se s ním dokážete vyrovnat a třeba i poprat. K tomu, aby jste byli šťastní potřebujete mít dobré přátele, mít pro koho a pro co žít. Pokud máte alespoň jeden z těchto atributů k dispozici, nemusíte se obávat budoucnosti. Jsem rád, že jsem na tento film narazil, protože ten hektický a silně komerční způsob života, který na člověka útočí z velké většiny filmů americké provenience je pro moji osobu dosti deprimující, až ubíjející. Takže - z důvodu poklidně plynoucího děje, přátelské atmosféry a vůbec kvůli všemu ... 4 * .