Cvokař (2009)

Film o lidech, kteří řeší nejhorší situaci svého života. A to je ztráta nejbližší osoby. Vřele doporučuji všem, kteří se v této situaci nachází. Já jsem si tím také prošla, v poslední době dvakrát. Všichni se snaží v tomto nejistém světě najít něco, co jim pomůže se s tímto problémem vyrovnat. Bohužel většina z nich se utápí v alkoholu, drogách a nebo sebeničení. Každý se snaží jak umí. Je to o hledání nového smyslu života.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

[ČSFD projekce, Brno] Tímto děkuji za možnost shlédnout tento film. Dostala jsem se na promítání poprvé. Popravdě všechny filmy, co dosud v Brně byly, mně tolik nezaujaly. Je to příjemná komedie plná vtipu, ale i dramatických momentů. Vůbec není na škodu, že jsou zde u nás téměř neznámí herci. Určitě bych ráda znovu shlédla. Zároveň by mě zajímalo, jestli případný dabing neubere tomuto dílku na kvalitě.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Tento film mě tedy moc nenadchl. Je úplně o něčem jiném, na jiném místě. Jako by ani nepatřil do této série. Až tedy konec něco trochu vysvětlí tím, že se to spojí vlastně s prvním dílem.

Dům na konci ulice (2012)

Dost slušný horor. Trochu mi připomíná Bates motel a kupodivu zde hraje jednu z hlavních rolí stejný herec jako v Bates motelu - Max Thieriot. Překvapivý je konec. Určitě se koukněte.

Paranormal Activity 3 (2011)

Tento 3. díl je napínavější než 1. díl, 2. díl jsem zatím neviděla.

Paranormal Activity (2007)

Celkem napínavé, I když je to film jen o dvouch hercích, není kupodivu nudný. Zajímavý konec, i když ne moc překvapivý. 18. září -8. říjen 2006

Před soumrakem (2004)

Absolutní blábol o ničem. První díl jsem zatím neviděla.

Sezn@mka (2016)

Seznamka, aneb jak se seznámit v dnešní době. Za použití moderních technologií. Zajímavý obrázek, jací jsou muži. Langmajer je přesný standard, kretén, který má rád především sám sebe. A má strašně velké sebevědomí.