Nebezpečná rychlost (1994)

Keanu Reeves už tu dokazoval, že sa najviac hodí do akčných filmov a spolu s ďalšími dokázal vytvoriť vynikajúcu atmosféru. Skvelý scenár, réžia, kamera a vynikajúce herecké výkony. Sandra Bullock bola perfektná. Tomuto filmu niet čo vytknúť.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Nie je to už jednotka, dvojka, no stále je to perfektná zábava plná akcie a humoru.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Tretie pokračovanie? Skvelý nápad, ktorý sa vydaril. Takto si predstavujem akčnú komédiu, kde nechýba prakticky nič, čo divák očakáva od akčného filmu. Skvelá partia už po tretíkrát nesklamala.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Parádne pokračovanie po vynikajúcej jednotke a vôbec neuberá z plynu ako to pri pokračovaniach býva. Akčná film s veľkou dávkou humoru opäť so skvelým Melom Gibsonom a Dannym Gloverom a k tomu zábavný Joe Pesci.

Smrtonosná zbraň (1987)

Vynikajúci akčný film, takto by mali vyzerať všetky. Film, ktorému sa prakticky nedá čo vytknúť. Síce už klasika, no patrí do kategórie filmov, ktorý si človek vychutná kdekoľvek a kedykoľvek. Geniálna dvojica, ktorá si nie hneď padne do oka, no postupne sa z nich stáva perfektná dvojka.

Král sokolů (2000)

Viac ako dobrý film. Patrí medzi moje obľúbené a je to fakt krásne, príroda, zvieratá a vykreslenie postáv je tiež zaujímavé. Kedykoľvek v TV si to rád pozriem.

Peřinbaba (1985)

Film, ktorý som si rád pozrel ako malý a rád si ho pozriem kedykoľvek aj teraz. Perfektný príbeh o dobrej a zlej stránke ľudí. Herecky to bolo zvládnuté nadmieru dobre, príbeh takisto výborný. Vlastne niet tomuto filmu čo vytýkať.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

South Park ako muzikál, no zaujímavý nápad, to rozhodne. Má to čosi do seba tento film. Ja mám tento film veľmi rád.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Veľmi dobrý seriál s rôznymi príbehmi/témami, je to celé vtipné, hrozné, odporné, no tak či tak je to vynikajúce. Seriál, ktorý jednoducho mnohí zbožňujú.

Bathory (2008)

Konečne vydarený slovenský film o dávnej legende grófke Báthory. Juraj Jakubisko to vie, škoda, že takých režisérov nemáme viac. Na naše pomery veľký film.