Sniper (2002)

Není to zase tak moc špatné. Mě se to celkem i líbilo, ale celkový dojem snižuje fakt, že se nejedná o něco naplňujícího...nemá to nic moc scénář, ale jinak slušný drama .). Dávám 55%

Blade (1998)

Celkem dobré...není to rozhodně nuda a milovníci upírků si příjdou na své. Dávám 75%

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Angelina Jolie, její přiléhavý sexy obleček, vyšpulené rtíky, vyvynutá ňadra a dvě cool pistolky do každé ruky jedna...tohle bohužel nedělá dobrý film. Nuda, nuda a zase jenom nuda. Filmy podle her nemám rád. Dávám 10%

Dům za všechny peníze (1986)

První shlédnutí za 4* a druhé už jen za 2*...Hanks se teprve stává hvězdou, ale už zde hraje moc pěkně. Film má celkem spád a spousta vtipných momentíků mu na kráse rozhodně neubírá...bohužel je tu i spousta trapáren a hluchých míst. Dávám 50%

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Reeves věděl proč v tomhle nehrát...bohužel Bullockové je to fu*k. Oproti jedničce hodně slabý odvárek a vlastně se tu nejedná o nic nového...místo busu tu máme lodičku...jediné co mi přišlo cool byla srážka lodi s trajektem...za to také ta jedna hvězda jinač by to byl prachprostý odpad. Dávám 10%

Návrat idiota (1999)

Krásný film. Pavla Lišky mi bylo při tom sledování i docela líto...přecjen za to, že je idiot nemohl...film není nudný a myslím, že se nemá za co stydět. Dávám 70%

Horem pádem (2004)

Proč tak špatná hodnocení? To nejsme ochotni přiznat jak to u nás prostě chodí? "Policejní stát!...Policejní brutalita!"...lidi měli byste bydlet v USA a tam si zkoušet to co si dovolíte tady...tam by vás klidně vodstřelili a ještě by si to odůvodnili. Tomu se říká policejní stát. Tenhle film prostě poukazuje na dnešní společnost...všude samý cikáni, samé loupeže, samej rasismus, samá podle, některých, policejní brutalita...splečnost, která si nedokáže přiznat čímže vlastně je...

Musím tě svést (2002)

Místy jsem se opravdu bavil...prostě Kraus a Trojan + tedy mě nesympatická Chýlková...ovšem ti dva pánové...oba jsou to skvělí herci s velkým "H" a jen díky nim toto za něco stojí. Dávám 55%