Anděl Páně (2005)

Nejlepší pohádka za poslední...ehm...léta...Trojan opět špičkový, příběh taky ujde...alespoň něco nového co nás pod stromečkem letos potěší...jen škoda, že už na pohádky nejsou takové peníze a působí tak trochu kýčovitě a nekouzelně...Dávám 80%

Mazaný Filip (2003)

No je fakt, že jsem čekal větší srandu...alespoň to tak vypadalo podle obsazení než jsem měl tu možnost to zřít...bohužel...herci jsou jen obalem naprosté trapárny. Dávám 25% SHIT HAPPENS

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Za poslední léta nejlepší seriál z krimi prostředí, který byl natočen. Má to spád, vtip a je to i napínavé...opravdu kvalita. Dávám 80%

Za plotem (2006)

Po Madagascaru velice slušné :). I celkem zábavné...opravdu víc jak Shrek 2 což jsem nečekal...ovšem bacha Pixar bude plivat Autíčka! Dávám 80%

Amélie z Montmartru (2001)

Nádherné a nezapomenutelné. Těším se až to znovu uvidím a znovu si to vychutnám...opravdu se těším. Tautou je je ve Francii bohyně mezi herečkami :). Dávám 100%

Van Helsing (2004)

Slušná vizuální stránka jinak, ale zhovadilost a nuda. Podruhé už na to nečumim. Dávám 10%

Mumie se vrací (2001)

Oproti jedničce nuda...a velká. Bohužel ani ty efekty nejsou důvěryhodné čímž mě v tomto filmu ILM celkem zklamala, ale všichni víme, že umějí mnohem víc! Dávám 15%

Strážci vesmíru (1997) odpad!

Morfujem! Bože můj...když si na tohle hráli dětičky ve škole tak jsem to prostě musel vidět...tohle je další příklad manipulace s dětskou myslí...komerce, komerce a komerce...třeba jako Pokemon :)))

Geriho hra (1997)

Na dělce filmu prostě nezáleží. A jak je možno vidět tak nezáleží ani na extra námětu! Dokonalý filmík, který nemá obdob! Pinkava a Pixar rulez! Dávám 100%

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Vůbec to není výsměch vetřelecké sérii...asi tak bych si představil alien-baby i já...prostě hezčí být ani nemohlo :). Vzkříšení má stále atmosféru vetřelců a patří to ktěm novodobým sci-fi, kterým se nedá říct vyumělkované...rozhodně jsem se nenudil. Jediné co mohu vytknout je obsazení herců, které mi nějak prostě nesedlo. Dávám 85%