Bitva o planetu Endor (1985) (TV film)

Ewokové jsou sice roztomilí, ale i staršně kýčovití. Ovšem když přihlédknu k faktu, že se jedná o postavičky ze Star Wars tak už jen z principu musím dát za 4* :). Dávám 70%

Splašený vlak (1985)

Voight mi není sympatický, ale jinak akční to bylo takže proč ne. Dávám 50%

Poseidon (2006)

Bohužel. Dosti jsem se nudil jelikož to je celkem oničem :(. Snad je to tím, že jsem na tom nebyl v kině, ale někdy ani kino není zárukou dobrého zážitku...abych byl objektivnější tak až to vyjde na DVD s 5.1 zvukem a špicovým obrazem, pak teprve pustím tento pop film ještě jednou.. Efekty se celkem dost povedly a zkáza lodi nebo úvodní rotace kamery kolem digitální avšak realistické lodi je kulervoucí takže za ty dávám dvě hvězdičky. Dávám 35%

Lovci myšlenek (2004)

Kokotina, ale vzhledem ke tmavé atmosféře svého pokoje jsem byl napjatý až do konce. Slušný thriller, ovšem nic převratného. Dávám 50%

Sedm (1995)

Musím se opravit...4hvězdičky nestačí...každé další zhlédnutí poodkrývá dokonalost snímku. Je to skvělé...co skvělé dokonalé. Všechno v tom filmu je prostě dokonalé. A ten konec...až do poslední chvíle jsem myslel, že Pitt toho šmejda nezastřelí a že to udělal...nečekané, ale o to lepší. Dávám 95%

Mission: Impossible III (2006)

Tak tomu říkám nářez! Bombastická akce, spád, skvělý Cruise a jeho protivník. Opravdu oproti prvnímu a druhému dílu extrémní krok vpřed :). Z dvou a tří hvězd na pět?...že to nejde?...jde pokud je pokračování mnohem lepší. Dávám 90%...a ty efekty...ILM je prostě špica :)...

V jako Vendeta (2005)

Film s výbornou atmosférou, skvělou Natalií Portman a s úžasnou mluvou Hugo Weavinga, který svou tvář během filmu ani an vteřinku neodkryje, ale jeho hlas a skvěle odehrané dialogy/monology vám zůstanou zaryty v paměti na hodně dlouho. Film v sobě nese velké poselství a mě osobně dojal...akčních sekvencí tu není mnoho, ale ta závěrečná je výborná, také ybhc vyzdvihnul hudební doprovod, někdy mě opravdu mrazilo po těle. Sem velice spokojený. Dávám 90%

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Buď tu píchaj nebo operují a nebo se baví o svém životě. Patří to mezi ty lepší seriály a někdy se tu člověk i pobaví. Stále ale nedosahuje takových kvalit abych mohl dát víc než 3*. Dávám 60%

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Celkem zábavné. Klasická americká komedie se vším všudy. Zachraňuje to spád a vtip. Občas jsem se dobře bavil. Columbus a jeho další rodinná komedie, která však nemá na Sám doma :). Dávám 55%

Purpurové řeky (2000)

Je škoda, že konec zhatil celou atmosféru filmu, které jsem věřil. Na Frantíky je to slušné. Nebejt toho konce dám i za 4,5...takže za 5*...bohužel. Reno je prostě klasa. Dávám 60%