Bathory (2008) odpad!

Zvažoval jsem jednu hvězdičku, ale když si člověk uvědomí, že lze promrhat tolik peněz na takovou kravinu, tak je mi líto. Nuda k po*rání...přitom ta látka, ta látka má obrovský potenicál...mohl to být skvělý historicky akční horror, jen kdyby neskončil ve spárech Jakubiska, starého, senilního děda, jež se za poslední roky zmohl akorát tak na Post Coitum.

Vanilkové nebe (2001)

Po prvních 30ti minutách jsem to chtěl vypnout, ale nakonec jsem nelitoval. Příjemně mrazivé, atmosferické, napínavé a samozřejmě romantické...a v originále by mě to dokázalo dojmout :o)...pro mě osobně celkem překvapení

Bílá nemoc (1937)

Za tu neuvěřitelnou odvahu, tohle natočit v době, kdy 2. světová nešla odvrátit. Skvěle zahrané, i natočené...vlastně se na tom podepsal jen čas, ale kvůli tomu nemůžu jít dolů. Velký dík Čapkovi, za dokonalou a především nadčasovou předlohu.

Captain EO (1986)

Důkaz toho, že i filmové peklo může být okouzlující :))...neuvěřitelná blbina s parádním tanečním číslem, Jacksonem, dokonale děsivou Anjelicou Huston a skvělou atmosférou, za kterou můžou papundeklové triky...co víc dodat :))

Princ z Persie: Písky času (2010)

Achjo, už mě to přestává bavit...kam ten filmový svět spěje. A vůbec, tenhle rok je zatím jeden z nejhorších za hodně dlouhou dobu, co se kvality blockbusterů týče. Dříve se člověk mohl těšit, že drahý film = událost. Dnes se předražené snímky sypou jak na běžícím páse a vede to jen k averzi. Princ z Perise neuchvátí ničím, ale září z něj zbytečnost na sto honů. Nemluvě o tom, že jinak fajn herce začnete po chvilce "nesnášet"...a už vůbec nemluvím o tom, že Newell neumí kočírovat akci ani triky. O špetku lepší, než Souboj Titánů...jsem zvědavej co na to Poslední vládce větru

Nejdelší den (1962)

Bombastická výprava, na svou dobu, ale škoda té naivity. K těm nádherným vojenským manévrům a akci to prostě nesedne.

Kuky se vrací (2010)

Kuky je krásná řemeslná práce a konečně pohádka, která zahřeje na srdci...toho méďu musím mít doma na poličce :)))

Pařba ve Vegas (2009)

Napoprvé vcelku zábavné, ale napodruhé už mě to nebavilo. Prostě komedie na jedno použití, nejlépe v bandě přátel a po pár pivech...ale ráno přichází vždy kocovina = člověk musí vystřízlivět.

Čínská čtvrť (1974)

Výborný snímek a rozhodně jeden z klenotů žánru...atmosféra, hudba a Jack Nicholson, to je Čínská čtvrť.

Robin Hood (2010)

Nikdy jsem se u Robina Hooda nebavil více a určitě bych si přál pokračování. A to se i přes pár vad na kráse počítá. Silné 4...a úžasná scéna SPOILER, kdy Crowe vezme luk a šíp uprostřed bitvy a střelí Stronga do krku...