Paranormal Activity (2007)

Všichni o tom slyšeli, všichni o tom mluví...ne, není to Avatar, jsou to Paranormal Activity. Ono když chodíte na střední školu a posloucháte to častěji, než "dal bych si cígo", začnete se zajímat o co vlastně jde. A o co jde? "Hej, to musíš vidět, fakt, je to děsně hustý, byl/a jsem po:)))) až za ušima, fákt nejvíc horor. " A když se pak zeptáte, jestli někdo z nich viděl Osvícení, čuměj jak tupci :)

I Love You Phillip Morris (2009)

Objektivně na 4*, ale vzhledem k faktu, že několik jedinců půjde s hodnocením dolů jen proto, že je to film "o buznách", tak vyrovnávám skóre. Jinak za odvahu, za originalitu a za skvělého McGregora, který stále umí herecky překvapit. Pro mohosexuály povinnost, pro heteráče trošku "jiná" zábava.

Alenka v říši divů (2010)

Je sprosťárna třískat z lidí prachy za něco tak nedomrdlého. 3D začíná být morem pohlcujícím kvalitní tvůrce. Tahle Alenka se nikdy nestane klasikou.

Duna (1984)

Dnes již klasika a žeru ty obstarožní triky!

Vlkodlak (2010)

Johnston je solidní trikař, ale mizerný režisér...herecké obsazení slibovalo víc. Nuda s pár pěknými záběry.

Katka (2009)

Hnal bych na to všechny studenty/ky středních škol. Součást povinné výchovy, protože žádný film, ať je sebelepší a sebepůsobivější (Trainspotting, Requiem za sen) neodradí tak moc, jako Katka.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Tracy Morgan je polobůh a Baldwin? Snad jeho nejlepší role :o)))

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Zlatej Harry Potter...hvězdičku snad jen za Logana Lermana ( který mi z těch mladých a neklidných herců dneška přijde ještě snesitelný ), jinak těžký WTF.

Smrt čeká všude (2008)

Mám pocit, že šlo o pár perfektně zrežírovaných akcí(ne ve smyslu - vyhodíme všechno do zvduchu, johoo USA do tohooo), ze kterých je postaven "film".Několik krásných zpomalených záběrů a špína...všudypřítomný strach...ale žádný nosný děj. Mariňák byl v tomhle ohledu 100x zajímavější a můžu ho vidět víc než jedenkrát...Smrt mě podruhé nečeká. Srování s Četou snad jen na úrovni válečného konfliktu, ale jinak? Ne. Avšak musím ocěnit režisérku, která takto z vody uvařila lahůdku pro Akademiky ;) Bez ironie.