Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Konečně zábavná a koukatelná realityshow, Pohlreich je mazák a mě ty jeho nekompromisní výstupy baví.

Je třeba zabít Sekala (1998)

Krásný film, dlouho jsem ho přehlížel, ale jsem tomu možná rád. Až teď jsem schopný docenit jeho kvalitu. Výborní herci a atmosféra.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Demence...pravice, levice, všechno má svý pro a proti, ale sprosťáckou formou nutit dnešní mládež k nátlaku na starší populaci? Zvěrstvo...mládež se ohání demokracií, ale sami nedaj možnost volby...já jim na to se*u, přemlouvat někoho, aby volil jen další pakáž? Styděl bych se...no a co se týče formy videoklipu, ta je tak katastrofální, že u mě Mádl, Issová a Zelenka klesli na nejnižší dno. LIDI, VOLTE PODLE SRDCE, ČISTÉHO VĚDOMÍ A SVĚDOMÍ...A VOLTE SAKRA DEMOKRATICKY KOHO CHCETE...

Iron Man 2 (2010)

Jednička byla svěžím větrem do plachet komiksáren, dvojka jen pokračuje v jejich šlépějích, ale bez toho, aniž by nabídla něco víc. Což je trochu škoda, protože Rourke je boží...mít víc prostoru pro sebe, tak jdeme na 4...

Kick-Ass (2010)

Kick-Ass je nářez! Tak trochu Spiderman křížený s Batmanem a Watchmeny v teen komedii s pár silnými momenty("Sunshine" sekvence vede). Ultimátní Nicolas Cage, extrémě sexy Lyndsy Fonseca (kam se hrabe Megan Fox), sympatickej Kick-Ass, správně rozmazlenej Red Mist a třešničkou na dortu je Chloe Moretz aka Hit-Girl...ta si s přehledem dává Černou Mambu z Kill Billa levou zadní( jo a ještě všichni negři strašně rulujou :o))...nemůžu si vzpomenout na hluché místo, ani na nějaký vážný nedostatek. Pro mě, jakožto člověka komiksem nepoznamenaného, velké překvapení roku. Tohle, že stálo "jen" 30 mega?!

Poldové (2010)

Poldové nejsou špatným filmem. Smith sice působí, jakoby režíroval za trest, ale těch 107 minut příjemně uteče, takže spokojenost. Trailery lžou.

Česká RAPublika (2008) odpad!

Jojo, kdybste věděli, co já si o RAPu myslim... :o)...raděj ale nechtějte. Ale jako dokument pro určitou skupinu "lidí" veskrze kvalitní.

Tobruk (2008)

Za výpravu...

Hory mají oči (2006)

Hutná nechuťárna, hlavně scéna útoku na karavan je brutální :)), jinak klasická vyvražďovačka s celkem dobrou atmosférou.