Odpočívadlo (2006) odpad!

No já vím, že je to nízkorozpočťák, ale i tak.. Ani jako slušná komedie to nefunguje a to vznikl i druhý díl, na který neseberu odvahu se podívat.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

No hrůza non plus ultra! Ale hodnotit nebudu, protože nejsem cílová skupina, tedy holka ve věku 8 až 10 let.. Nebo absolutní debil.

Chata v horách (2012)

Docela dobrá blbost. Přesně jak se píše u popisu k filmu... Uděláte si pop corn, obejmete starou a vypnete mozek..

Co ty jsi za číslo? (2011) odpad!

No je to sra*ka... Dementní námět se předhání s dementním scénářem. Podle mě je to absolutně hrozné a vůbec nechápu, že se u tohoto ho*na může někdo bavit..

Lovec trolů (2010) odpad!

Neuvěřitelná kravina non plus ultra! Po Norsku běhají trolové velikosti empire state building a nikdo o nich nemá ani páru. Až na lovce, který je má lovit, ale nebaví ho to, protože je to mizerná práce a pár vyvolených na které jsem už zapomněl. Vůbec jsem ten film nepochopil i když vím, že na tom nic není a děj je blbý jako tágo, ale i tak pořád nevím proč se takovéto kraviny točí!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Asi takthle.. Když na to půjdete do kina na 3D, tak se asi slušně pobavíte.. Akční podívaná bez příběhu, mozek nechte před vstupem do kinosálu, kupte pop corn a pohodlně se usaďte..

Games TV (2014) (pořad)

Jako dobrý, ale ta stopáž je skutečně minimální..

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Sračka všech sraček to je, nic vic nic míň. Vsadím se, že se nenajde nikdo se zdravým rozumem na této planetě, kdo by se dokázal dodívat až do konce.