Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Sračka všech sraček to je, nic vic nic míň. Vsadím se, že se nenajde nikdo se zdravým rozumem na této planetě, kdo by se dokázal dodívat až do konce.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Moc nechápu ta nízká hodnocení. Tento seriál je určený úplně snad pro ty nejmenší a svůj účel to splňuje, protože se to těm harantům líbí.

Zkratka ke smrti (2009)

Tento majstrštyk jsem viděl před pár dny a tak se sám sebe ptám co si z něho pamatuji? Určitě to, že tvůrci měli malý rozpočet, hodně malý rozpočet. Nejméně určitě dostal scénárista, pro herce to asi taky nebyl žádný vývar a zbytek to asi dělal zadarmo. Pak si ještě vzpomínám na tu blondýnku a potom nemůžu nezmínit ten stupidní konec, taková třešnička na dortu nebo spíš poslední hřebík do rakve, nevím, já sto% nedoporučuji.

Kmeny - Cosplay (2015) (epizoda)

Urcite jeden zatim z nejlepsich dilu. Proc? Protoze dokaze zaujmout i nezaujate,super!

Kmeny - Rap (2015) (epizoda) odpad!

Odpad jako celý český rap.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda) odpad!

Vydláci z Plzně vyrazili na výlet! Odpad, ostuda všem chuligánům.

Vyjednavač (1998)

Takový normální, čti dobrý, film. Nic extra, nutkání se na to podívat znovu je žádné, ale dovedu si představit, že když Vyjednávače budou opět dávat v TV a nic lepšího jinde nebude (což asi velký problém nebude), tak se na to podívám.

Nezvratný osud 5 (2011)

Tenhle seros uz to ma davno za sebou a paty dil to jen potvrzuje.

Katastrofa letu č.19 (1997) (TV film) odpad!

Strašná srágora, no možná spíš sračka! Velké letadlo se srazí s malým letadlem na což to velké začne stoupat :-), ano stoupat: No ty voe jedeme dál, jak to letadlo přinutit klesat (já bych ho sestřelil, protože takováto banda neherců na jednom místě se jen tak nevidí)? Kapitán (takový ekvivalent typického amerického hrdiny se všemi těmi kecy - takový normální superman prostě co chodí každou neděli do kostela) zvedne sluchátko a volá známému (samozřejmě vojákovi, asi hrdinovi z vietnamské války bych to tak typoval)... co tak letadlo napustit vodou a ono začne klesat. BOMBA nápad hned beru letadlo nádrž a letím za tebou. V tu chvíli se už letadlo napouští vodou a HURÁÁÁ letadlo nám začíná klesat, dámy a pánové připoutejte se prosím jdeme na přistání, zatáhnout za páku a vytáhnout podvozek, pozor nezapomenout vypustit pár galonů vody z podpalubí (co by za to Titanic dal) a už přistáváme. PARÁDA díky kapitáne já se celou dobu modlil, já vím a já dělal svou práci. Bléééééé bléééé a ještě jednou blééééé