Vodní svět (1995)

Taková oddechová blbost. Neubránil jsem se pocitu, že se dívám na Mad Max na vodě. Příjemně mě překvapil Kevin, ač ho spíš nemusím a neřadím ho mezi moje oblíbené herce, tak tady se mi velmi líbil. Co mi přišlo zvláštní, je rozhodně konec se scénou nalezené pevniny, kterou neúspěšně roky přeživší hledají. Takový kontinent, na který narazili, to mi přišlo tak trochu divné, že už nebyl dávno nalezený... Ale co, je to taková pohádka...

Jezero smrti (2008)

Dobrý film, docela drsný, ale nějak mi tam neseděla až ta přílišná krutost těch fracků. Že jen tak někoho upálí atd. se mi zdálo až moc.

Helena (2012) (seriál) odpad!

Naprosto otřesné, k tomu se nedá nic jiného napsat.

Nespoutaný Django (2012)

Tak koukám na ty hodnocení a nic jiného mně z toho nevyplývá, než že jsme národ westernových fanatyků. Jak jinak si vysvětlit ta vysoká hodnocení? Já tedy fanoušek westernů nejsem a ani nebudu, ale Tarantina mám rád, ale tady divák snad kromě dobře obsazeného a dobře zahraného plitkého příběhu nic jiného nedostane. I ten scénář je dost slabý a neustálé narážky na negry ať jsou myšleny jakoliv během necelých 3 hodin opravdu po čase začnou nudit. I když scéna s KKK je výborná, ale na film jako takový člověk rychle zapomene.

Král videoher (2006)

Je to úplně o ničem. Sice to není tak trapné jako většina amerických komedií, ale je to nuda a je to ničem. Ztráta času a taky už jsem řekl, že je to o ničem? Že ne? Tak je to o ničem, naprostá ztráta času, kdybych šel škrábat brambory udělal bych líp a to jsem herní fanoušek.

Temný rytíř povstal (2012)

Velkolepé, ale úplně o ničem. Druhý díl mě dostal do kolen, byl perfektní, ale třetí díl je krom monumentální hudby slabý jako čaj.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Strašný mišmaš, který nudil. Tradiční pohádka, která ve scenáři obsahovala slova pubertální mládeže mi vážně trhala uši! Díky laciným trikům a opravdu nepovedené kameře, která nedokázala navodit ani špetku pohádkové nebo vánoční atmosféry se tento výtvor "legendou" mezi českými pohádkami nestane.

Fenomén (1996)

Takovéto slaďoučké dojáky nejsou nic pro mě. Krom toho dvě hodiny byly víc než dost.

Ďábelský Santa (2005)

Hrozná blbost, bohužel! Zápletka se zdála po přečtení obsahu jako blbost, ale taková ta správná blbost, ale výsledek je opravdu moc špatný.

Partička (2011) (pořad)

Není to zase až tak špatné, sice hodně trapné a ten slovák za stolem s tím debilním úsměvem taky nic moc, ale pořád lepší než většina pořadů, které dávají v tv zrovna když se vysílá Partička. Jako rádio na dobrou noc, to celkem funguje.