RoboCop (1987)

Ako nečakal som, že to bude takto celkom dobré, Akože vážne solídne B-čko, atmosféra dobrá, je to skoro až taký malý kult, ale kazia to ďalšie počiny, ktoré by som radšej vymazal.

RoboCop 2 (1990)

Chodí panák s pištoľou, dobre sa obracia, Všetko dobré, tráfa nepriateľa, dáva im guľky do hlavy, zabíja ich, ničí im oblečenie, háji zákon, zabíja zločincov, kazí im náladu, rozdrcuje im žľazy, a stále dookola, až ma to nudí.

Star Wars: Clone Wars (2003) (seriál)

Som to pozerával sem tam na Cartoone a bolo to celkom dobré, škoda, že pomenej dielov

Temný rytíř (2008)

Ledger r.i.p. a aspoň odišiel ako namakané eso v Nolanovom rukáve. Vznikol kult, akčný jak hovado, a hlavne ten záporák tam robí svoje, a keď hrá výborne, tak aj film stojí zato.

Batman začíná (2005)

Výborný Batman, lepšie sa to už asi ani vykresliť nedalo, napínavé už od začiatku, Liam je dobrý, takto to začína, jeden skvelý Batman a ešte ma potešila rola pre Morgana.

Memento (2000)

Viem ze je to originálne, viem ze je to výborne, ale mne to jednoducho nesadlo...

Avatar (2009)

Na najdrahší film všetkých čias som sa tešil, išiel som asi po 3 mesiacoch od premiéri do kina, nemohol som si to nechať ujsť. Už len prvých 10 minút my vyrazilo dych. Áno, toto je 3D a Cameron je pán. Počas filmu a silne emočných scénok som sa len tak pozrel vedľa seba a jedna pani si tam pretierala oči, a to isté rad predo mnou. Emócie to malo ako ďas, a ľudia, čo na tom neboli v kine a ani to nevideli a hovoria mi, že ich také filmy nezaujímajú, čo nemajú dej, tak nech si vyserú oko.

Dvojčata (1988)

Dvojičky s Arnoldom sú v pohodke film, taká nenároćná komédijka, celkom známa, pobaví, neohúri.

Junior (1994)

Arnieho najslabšia komédia, ale zas keď to išlo v telke, tak som si to pozrel a nie je to vôbec až také zlé, a nie je to vôbec odpad, dá sa na tom aj zasmiať.

Soudní síň (2008) (pořad)

Na odpad to určite nieje, snaha tam je, aj komparz aj amatérsky herci sa snažia a dosť ľudí si to pochvaľuje, samozrejme nie ČSFD hodnotiaci. Občas dobré príbehy, niektoré zábavné, ale je ich pomenej, a je to, dá sa povedať, monotónne