Big Hit (1998)

Bavil jsem se skvěle, Mark Wahlberg byl sladkej i drsnej zároveň a místama mi ho bylo fakt líto,jak s ním všichni zametali. Scéna se psem a svázanou japonkou byla super a stejně tak výstup Eliota Goulda:-)

Trhala fialky dynamitem (1992)

Ta jedna hvězdička je pro "chudáky" herce, kteří se v tom filmu ztrapnili. Otázka je, kolik jich tušilo, že to tak dopadne.

Playgirls (1995) odpad!

Brrrrr, běhá mi z toho mráz po zádech. Nechápu, co se Vítu Olmerovi po revoluci stalo, ale zřejmě prodělal transplantaci mozku. Jinak si jeho výtvory nedokážu vysvětlit.

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Tenkrát mě dostávaly hlavně ty všelijaké pradědečkovy vynálezy. A i "zmenšovací" scény byly dobře natočené. O výkonu pana Satinského nemluvě.

Talentovaný pan Ripley (1999)

Film ve kterém jsem se malinko poznal, akorát že já nezabíjím lidi:-) Matt je úžasný a Jude Law jakbysmet. Gwyneth tam hraje spíš druhé (třetí) housle. Jsem zvědavý na "pokračování".

Rampa (1962)

Krátký francouzský film, složený vlastně pouze ze série fotografií, bez kterého by ovšem nevznikl skvělý film T. Gilliama DVANÁCT OPIC. Pokud budete mít příležitost ke shlédnutí, neváhejte. (někdy uváděno pod českým názvem:" RAMPA") (dá se shlédnout občas v kině PONREPO)

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Skvěle jsem se bavil, zejména výkon Johnyho Deppa byl opravdu na Oscara. Ani Geoffrey Rush nezklamal. Bloom sice opět prokázal, že tolik hrát neumí, ale ani jeho výkon nebyl nejhorší. Co mi trošku vadilo byla místy rozvleklost a hudba při bitevních scénách silně připomínající DRACULU (1992). Milovníci britského sitcomu Haló,Haló jistě ocení malinkou roličku Guy Sinera v roli správce přístavu. A kupodivu mně nejvíc rozesmála scéna s vidličkou v oku:-))

Za humny je drak (1982)

Nebýt toho draka, tak bych dal víc hvězdiček. Bohužel asi nebylo dost peněz na lepší triky. Jinak výkon Jiřího Císlera i ostatních je skvělý. Směšní páni šlechtici taky stojí za pozornost.