Rallye smrti 2 (2010) odpad!

Totální nesmysl. .....Tuberkulosní chroustek zde mlátí stokilové chlapy, do zvuku motorů nesmyslně ječí rocková muzika a děj veškerý žádný. To není žádné béčko, ale brilantní odpad !

Uchovat si tvář (2004)

Lesba, nemanželské dítě, k tomu občasné dialogy v čínštině, snaha o komedii říznutou dramatem ...... prostě samá patologie a pomatenost. Veliice se divím vysokému hodnocení. Je to dílko na palici.

Cíl (2004) odpad!

V hlavní roli Stephen Baldwin ........viděli jste vůbec nějaký jeho film, který by nebyl odpadem ? Jeho prkenné kachní běhání s nohama do O , navíc v tupém scénáři s naivní a primitivní zápletkou vytváří takovou debilitu, že až to člověka zprvu upoutá. Ale každý rychle od toho uteče. Všechny varuju !

Ripleyho hra (2002)

Mrazivý John Malovich ve výtečném thrileru o nájemných vraždách. Stupňující se napětí, dusivá atmosféra a skvělé akce vytvářejí spolu s překvapivým závěrem vynikající podívanou. Nebudete zklamaní.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Toto je neskutečně skvělé akční drama. Shodou náhod uvězněný dozorce při vzpouře vězňů je tak osudově přesvědčivý, až to mrazí. Celý film stupňuje akce a napětí až do krutého finále. Mimořádně silný zážitek.

Hooligans (2005)

Dát někomu pořádně do držky, pořádně se porvat, ale jedno s kým ! O fotbal zde vůbec nejde......V tom je film působivý a depresivní. A není zde jediný záběr na hřiště ! S člověkem to cuká - silný zážitek .

Zombies (2006)

Zombies jsou dokonale mrtvolní a žraví, dívky srdceryvně ječí, mobily nefungují, svítilny nesvítí, auta odmítají startovat a to všechno samozřejmě v noci. Prostě samá hororová klišé, ze kterých jde hrůza hrůzoucí !

Blackjack (1998) (TV film)

Neprůstřelný Dolph Lungren jako osobní strážce. Vlastní nevyčerpatelné množství nábojů v zásobníku své pistolky a nikdy nemine. Debilně kamenným výrazem v ksichtě už předčí i akčního opadlíka Van Damma. A stereotypní bitky a přestřelky jsou k uzívání .

Pan Hire (1989)

Trčí z toho okatě románová předloha / G.Simenon / . Nečekejte ale žádnou třeskutou krimi, či thriler - je to filmová poema o zamilovaném podivínovi....... Nad hodnocením 83 procenty jen kroutím hlavou.

Cizinec ve mně (2008)

Tak to byl můj omyl ! Je to totiž jednoduché dílko o laktační poporodní psychose a jako osvětový film je určený spíše pro porodní asistentky, dětské sestry a psychology. S filmovým uměním to nemá nic společného. Snímek patří do školící distribuce osvětových referentů .