Temné kouty (2015)

Po dlouhé době film, u kterého jsem si kousal nehty a držel se, abych se nepodíval na konec, jak to tedy bylo.

Méďa 2 (2015)

Ze začátku to docela šlo a některý scény byly i dobrý, ale po čase mě to prostě přestalo bavit. Bylo by vtipnější, kdyby se netlačilo tolik na pilu a necpalo se do filmu tolik "humoru" za každou cenu. Sprostej medvěd mi přišel o dost vtipnější v jedničce. Tady snad ani neumí mluvit jinak, než že furt píčuje. Sprostý slova mi nevadí, ale humor postavenej jenom na nich mě moc nenadchl. Lidi se v kině smáli a litoval já vyhozených peněz. Možná jsem jen kurva neměl náladu na toho pojebanýho plyšovýho kreténa

Nullarbor (2011)

Fakt parádní animace, ale představte si to bez ní. Co zbyde? Plytký děj, bez nějaké pořádné pointy. Čistě subjektivní názor...

Hellfjord (2012) (seriál)

7 dílů po půl hodině uteklo jako voda, i když jsem je sjel všechny, pěkně za sebou. Neměly chybu. Salmandr, jak už poznamenal Marvan, opravdu idiot, ale svým způsobem sympaťák, který má štěstí, že mu za zády stojí Johanna. Novinářka, která jediná přemýšlí. Pak je tu Kobbo, hnusnej, zaflusanej dement, kterej tvoří absurdní pár s kráskou Pihlou Viitalou. Stará Teta Koza, která má hlavu plnou porna. A nakonec švéd Bosse Nova, který mě nejvíc pobavil s čudlíkama v kanceláři. Tvůrci si prostě udělali prdel ze zaběhnutých klišé v kriminálkách, ale i když se ve snímku objevují šílenosti, kostru děje to nepostrádá.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Budu za mimoně, ale mě se to líbilo! Bylo to vtipný, mělo to dobrý herce, zajímavej děj a skvělej song na konci! Souhlasím s Radkem99

Neporazitelný Superman (2013)

Takovej ubohej vojeb. Ultrainteligentní padouch, kterýmu skoro nic nedochází a tak mu musí ještě dokonalej Superman všechno vysvětlit. A vůbec, bylo to jedno velký roztáhlý hovno, který mělo jen jedno plus a to (i přes tu divnou animaci), dynamický styl ničení a soubojů, které mi přišlo jak z anime

Disaster Movie (2008) odpad!

Snažil jsem se, já se opravdu snažil, ale dlouho jsem nevydržel. Něco tak trapně trapnýho a o ničem už jsem dlouho neviděl. Bleeeeeeeeeeee

Appleseed Alpha (2014)

Mno, příběh nicmoc. Tohle jsme tu prostě viděli tisíckrát v akčních filmech, pouze s jedním rozdílem a tím je animace a prostředí. To tu bylo pouze stokrát

Želvy Ninja (2014)

Nemá smysl probírat děj, kterej je a vždycky byl u želv vo hovnu, navíc o špatně vytlačenym. Děti chtěli do kina a ty se bavily. Dokonce i holka, ač to je, podle mě spíš klučičí záležitost. Já se nenudil. Koukal jsem na bumprásk tralala a párkrát se pousmál. Tyhlety zmutovaný želvy jsou a vždycky byly pro děti, aby ukojily svoje akční potřeby, zasmáli se klaunovi s oranžovou maskou a začali se shánět po pizze. Zatímco dospělí žasnou nad tím, co je lidskej mozek schopnej vyplodit za hovadinu a ještě z toho udělat téma pro filmy a seriály na desítky let