The Devil's Candy (2015)

Príjemné prekvapenie, potešil metalový doprovod a zaujímavá no opozeraná storka. Počuť ja také hlasy v hlave neviem čo by som robil veru. Záver mohol skončiť aj lepšie resp. horšie pre hlavné postavy a scéna v horiacej izbe mohla vyzerať lepšie no chápem že financií nebolo veľa ale ako satanská jednohubka veľmi účinné. (70%)

Taboo (2017) (seriál)

Vydržal som 6 dielov ale keď ani potom sa tam nič zásadného nestalo prestal som seriál sledovať. Dej sa počas týchto epizód takmer nikam neposunul a postavy vedľajšie ako aj hlavné mi ostali naďalej ľahostajné. Tom tam pobehuje buď to s cylindrom na hlave alebo od pol pása dole v trenkách a stále sa tvári rovnako strápene. Dve hviezdy za príjemné depresívny vizuál. (50%)

Tell Me How I Die (2016)

Spočiatku to vyzeralo celkom slušne príchod do strediska cez zasneženú krajinku pripravoval na druhý shining :-D no nestalo sa tak a film upadol do nudneho slasherového stereotypu bez jedinej dobrej vraždičky takže idem na dve hviezdičky. (49%)

Sacrifice (2016)

Nezaujímavé klišé s vtieravou hudbou. Žáner horor môžete kľudne vyškrtnúť, takže ak to idete pozerať s tým úmyslom že sa budete možno trošku báť kľudne to vynechajte. (44%)

Re-Kill (2015)

Nuda, nedokazal som to dopozerať, nič zaujímavé sa tam nedialo a ak aj hej nič som z toho nemal lebo z roztrasenej kamery som si pripadal ako na kolotoči. Nulový index strachu takže neodporúčam. Hviezdicku dávam za sem tam úsmevnú reklamnú vsuvku. (25%)

Černobylské deníky (2012)

Pekné lokácie, divné správanie hlavných postáv, občasné lakačky, tá s medveďom najsilnejšia a nevýrazná hudba. Ako B film je to príjemná oddychová záležitosť. (50%)

Indigenous (2014)

Priemerný monster hororik. Film pripomenie snímky ako The Descent a The Ruins, no kvalitou značne zaostáva. Masky fajn, aspoň z toho co je vidieť, nie je toho zrovna veľa a herci sa snažili aj keď mi bolo jedno či prežijú alebo sa stanú predkrmom Panamských beštií. (49%)

Recovery (2016)

Keď prajete každej "kladnej" postave vo filme smrť asi nie je všetko v poriadku. (45%)

From a House on Willow Street (2016)

Režisér evidentne inšpirovaný Davidom Sandbergom a Fede Alvarezom a Matrixom :-D nám predkladá nezáživný príbeh, ktorý sa vyznačuje precíznymi maskami no je absolútne bez atmosféry a bez funkčných lakačiek. (45%)

Život (2017)

Ďalší z tých filmov, pri ktorom buď vypnete rozum a uzijete si film naplno alebo budete premýšľať a hľadať chyby a akurát ostanete nahnevaný koľko nezmyslov ste našli. Ja som zvolil prvú variantu a tak som sa super pobavil aj keď ku koncu snímok stracal dych tak skvelý záver to zachránil. Príjemné predjedlo pred dlhoočakávaným ALIEN C. (70%)