Vzpoura strojů (1986)

Rarita čo sa týka soundtracku od AC/DC a réžie Stephena Kinga no inak ako film je to dosť slabé trash béčko s nie zrovna podarenými hereckými výkonmi. Odporúčam zhliadnuť hlavne fanúšikom Kinga, ktorí mu odpustia tento kiks a film si možno užijú no ja som sa pri ňom nudil i keď záver v podobe demolition derby pobavil. (50%)

Noc démonů (1988)

Béčko bez nápadu a s plytkým príbehom, ale zato s peknými maskami a solídnou dávkou napätia. (59%)

Häxan: Čarodějnictví v průběhu věků (1922)

Na danú dobu veľmi zaujímavo spracovaný dokument s hranými sekvenciami, taktiež efektné a masky neboli vôbec zlé. Nadčasové dielo a isto odporúčam každému kto sa zaujíma o túto tematiku okultizmu. (90%)

Dracula (1958)

Pustite si to zrýchlene a je to aj celkom sranda , inak sa unudite k smrti. Jedna z tých slabších hammeroviek.

Clownhouse (1989)

Hudobne aj herecky mi to prišlo ako nejaká epizóda z bojíte sa tmy a to je seriál pre deti. Za mňa dosť slabý počin nijak výnimočného režiséra. (39%)

Dům (1985)

Kto pisal ten obsah musí byť DEBIL aby vyzradil čo sa nakoniec ukáže...

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Zimomriavky a super lakačky no doma by to zrejme také intenzívne nebolo. Treba vidieť v kine. Dolby Atmos to umocní ešte na n-tú. (80%)

REC (2007)

Veľká atmosféra, no herci by sa mohli troška krotiť hentak nehučia ani opice čo tam predvádzali podaktorí (zrejme všetci) a ďalšie mínus za hroznú hlavnú hrdinku, ktorej prajete smrť od počiatku. Inak hororová lahôdka pre fajnšmekrov...

Bedeviled (2016)

Tak to vyzerá keď režisér má akurát celkom solídne nápady na lakačky a nejaké tie hororové výjavy no absolútne nezvláda pribeh a celý koncept látky. O hereckých výkonoch len v skratke, stáli za hovno ale celkom som sa na nich bavil, hlavne na tej priblblej blondinke ala Sansa Stark s aktikulaciou výrazne podgurážaného individua, ktorému nebolo skoro ani rozumieť. (44%)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Slabšie ako jednotka o tom neni pochýb ale aj tak sa človek zabaví dobre no už to neni ono a niečo tam chýba, žeby zaujímavejší príbeh a menej výlevov zúčastnených? Aj vám príbeh s otcom pripomenul Futuramu s02e09 O Puvodu Kyklopu? Inak zarytejším fanúšikom marvelu sa to bude isto páčiť no za mňa iba lepší priemer. (65%)