Stormbreaker (2006)

Typický akční film pro teenagery. Některé pasáže a nápady se podobají Agentu 007 víc, než by bylo zdrávo, ten kluk co hraje hlavního hrdinu by se měl naučit, že v herecké branži se občas šiknou i nějaké emoce nebo mimika. Důvod, proč dávám tohleto hodnocení, je ten, že je to celkem slušná akce, která rychle odsejpá a film víceméně nenudí. Další klasické akční béčko pro teenagery si nezaslouží nic víc než slabší 3 hvězdy.

Deník princezny (2001)

Ošklivka Betty v celovečerní verzi? Ne díky...

Noční let (2005)

Průměrný film s průměrným dějem i hereckým obsazením. Jasné 3

Zombieland (2009)

Tento film jsem viděl jako mikulášský dáreček od CSFD v Cinestaru v Ostravě. Hned ze začátku film dostane správný spád a solí do Vás jednu hlášku a vtipnou scénku za druhou. Později tempo trošku poleví, ale herecké výkony to skvěle utáhnou až do konce, po kterém jsem měl chuť jít do nejbližšího lunaparku, projet se na všech atrakcích a pozabíjet pár desítek zombíků. Že jsem se tak pobavil, tak dám 5 hvězd, ať nežeru. "Ty chceš ojebat naší Wichitu! Tak to seš ve výhodě, protože ona ojebává nás oba už 2 týdny"

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Viděl jsem psa šukajícího krokodýla, viděl jsem jak nosorožec roztrhl člověka na půl, ALE takovou sračku jako toto jsem ještě neviděl!!!!!

Training Day (2001)

Film z amerického prostředí s již notoricky známou zápletkou. Mladý polda plný ambicí a ideí, o které ho pomalu, ale jistě jeho nový parťák připravuje. Nicméně, díky skvělé ústřední dvojici (Denzel Washington a Ethan Hawke) tento film nezapadá do šedi průměrných filmů. Dějová linie není nic extra, ale slušně celý film táhne a scén, které nudí, není moc. Akorát poslední minuty filmu jako by postrádaly to správné napětí a gradaci, a proto slabší 4 hvězdy.

Constantine (2005)

Nečekal jsem,že to někdo nebo něco dokáže, ale stalo se. Po shlédnutí tohoto filmu slibuju, že začnu chodit do kostela a přestanu hřešit. Teda pokud mě cestou tam nezabije nějaký démon, který je na ilegální procházce po našem světě. Díkybohu, že ještě existujou týpci jako Constantine, kteří dokážou v průběhu kouření cigarety poslat i nějakého toho démona poslat zpátky tam, odkud přišel. I přes téměř dvouhodinovou stopáž jsem se nenudil a počítačové triky byly také skvěle provedené, obzvláště pak při zpracování pekla člověka z toho všeho horka až zamrazilo v zádech. K tomu slušné herecké výkony Keeanu Reevese a Rachel Weisz. Jediná věc, která mi tam vadila, byl Shia LaBeouf, kterému jsem jeho postavu nežral ani vteřinu. P.s. Po druhém shlédnutí přeci jen kvůli Shiu LaBeoufovi musím hvězdičku ubrat. Škoda.

Vybíjená (2004)

Já vám nevím, vtipných momentů je tam hromada, ale těch momentů, při kterých se jen křečovitě usmíváte a tváříte se asi jako Chuck Norris na toaletě po 2 týdenní zácpě je tam bohužel taky dost. Vince Vaughn hrál solidně, ale přeci jen jsem na něj zvyklý spíš jako na záporáka. Taylor taky nebyla špatná a Bena Stillera obdivuju, protože udělat ze sebe takového nechutného záporáka a ještě to režírovat a vypustit mezi lidi, to chce opravdu kuráž. Tohle není výtka, ale pochvala. 1. hvězdu dávám za Tudykova Piráta Steva, 2. za super vtipné scény a 3. za Chucke Norrise a Davida Hasselhoffa.

S čerty nejsou žerty (1984)

Jestli půjdu do pekla a Luciferem bude Karel Heřmánek, budu se cítit jako v nebi a ještě k tomu mi tam bude teplo. Protože toto je prostě ta nejlepší česká pohádka co kdy byla. Skvělý příběh, vtipné scénky a herecké výkony. Speciálně Heřmánkův Lucifer je něco skvělého. Říkejte si co chcete, ale zahrál tuhle roli skvěle, ikdyž vím, že by mi na to nejspíš řekl: "Jsi drzý čert!"

Requiem za sen (2000)

Od tohoto filmu jsem čekal spoustu řečí a žádný děj. To co jsem ale viděl, mi vyrazilo dech. Po 110 minutách tohoto filmu jsem byl tím, co se událo doslova "citově" rozdrásaný. Nečekejte od tohoto filmu nějaké trapné poučování o tom jak jsou drogy škodlivé. Takových filmů je tu už plno. Tento film ukáže, co s vámi drogy udělají a divák se s tím prostě musí poprat po svém. Emocionálně velmi nabitý film, který si nezaslouží nic jiného než 5 hvězdiček.