Hostel II (2007) odpad!

Jeden z najhorších filmov svojho žánru. Niektoré scény vo vás vyložene vyvolávajú záchvaty smiechu.

Světová invaze (2011)

Film taký akčný, že mi vlastne prišiel teatrálny a nudný. Nulová dramatičnosť a chabé dialógy tento film degradujú na šedivý priemer akčného žánru.

127 hodin (2010)

Ďalší skvelý film od Dannyho Boyla. Som nadmieru spokojný. Hoci by sa mohol zdať niekomu príbeh nudný mne sa veľmi páčil. Najviac musím vyzdvihnúť popis bolesti pri rezaní ruky, ten zvuk bol naozaj veľavravný.

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Bonda moc nemusím. Dôvodov by sa našlo niekoľko, najčastejšie asi veľmi ťahavý dej, Zajtrajšok nikdy nezomiera je však pre mňa najmä vynikajúci akčný film. Jednoducho Brosnan v najlepšej forme.

Dvojitý zásah (1991)

Na tomto filme som vyrastal a pokladám ho za jeden z najlepších filmov JCVD. Inak len priemerný akčnák.

Disturbia (2007)

Posledná pol hodina, ktorá výrazne ovplyvnila môj postoj k filmu, ma prinútila dať štyri z piatich. Námet síce za moc nestojí, ale inak ide o pomerne vydarený snímok.

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Pre mňa osobne najlepší spomedzi všetkých krimi seriálov.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Mrzí ma, že sa nájdu ľudia (žial aj v mojom blízkom okolí) ktorí tento seriál sledujú. Kinematografická hodnota je nulová a viac vlastne už ani netreba písať.

Patricia Cornwell: V ohrožení (2010) (TV film)

Mal som celý čas pocit, že sledujem iba radovú epizódu podradnej kriminálky, a to asi nie je pre televízny film príliš dobré. Zaujímalo by ma či si kameraman myslí, že sú jeho výstrelky efektné, mne to totiž prišlo akoby len prvýkrát používal svoj vianočný darček z ktorého je síce nadšený ale chýba mu akýkoľvek cit. K hereckému obsadeniu, hudbe a scenáru sa vyjadrovať už radšej nebudem.

Oko dravce (2008)

Film, ktorý isto zaujme nenáročného diváka. Pre nás ostatných len priemerný akčný film s chabými dialógmi a slabším dejom.